Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak megjátszotta magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak megjátszotta magát, ugye? Bármit tettem volna nem jöttem volna ki jól belőle?

Figyelt kérdés

Egy hete találkoztam egy lánnyal, többször csókolóztunk ölelkeztünk, fogtam a kezét, mindent megtettem amiért egy lány oda lehet.... 3 napig játszotta facebookon hogy szerelmes belém én el akartam vinni egy vidéki városba amolyan kisebb nászútra és komolyabb ismerkedős randira.


Visszariadt, közölte, hogy csak pár órát ér rá és redukálta a dolgot amit amúgy varázslatosan elterveztem kettőnknek egy büdös pesti mozizásra ami borzalmasan sikerült.


Amikor találkoztunk azt is alig hagyta, hogy megpusziljam, közölte, hogy lassítsunk és kezdjük elölről, még a kezét sem foghattam meg. Egyszerűen megakadályozta, hogy kedves legyek vele és kicsit fel is idegesített de lenyeltem a dolgot.


Hogy még furább legyen a helyzet iszonyat szépre kinyalta magát, nagyon különlegesen nézett ki, de nekem így már nem ment, főleg ott pesten... a moziban fogtam a kezét, próbáltam megcsókolni, nem ment, kihívott hogy beszélgessünk, közölte, hogy megismerkedett egy másik sráccal aki jobban tetszik neki meg úgy érzi szerelmes belé. ez beadta a kulcsot, főleg, hogy meghívtam a mozira, feltöltöttem a teloját, vettem neki ajándékot.


Visszamentem de már nem fogtam a kezét csak fásultan néztem magam elé, erre úgy láttam, hogy elkezd sírni.


Erre megfogtam a combját, de csak amolyan támogatófélén, visszavettem a 3d szemüveget és úgy csináltam mintha semmi sem történt volna, néztük a filmet.


A film végénél 3 méter távolságot tartott... éreztem hogy elveszítettem a férfiasságot a szemében, bármit teszek, már nem vesz emberszámba, rossz volt, kicsit kiakadtam, elég rossz hangnemben váltunk el, közöltem, hogy átb.szott a szemére hánytam mindent....


váltottunk pár smst miszerint én tényleg csak azt akartam tőle és megjátszottam magam stb, végül az apja vette fel a telefont... facebookon letiltott és nem tudom mit írhatott a társkeresősöknek és miért kellett így megbosszulnia a történetet, de már a társkereső accountom is ki lett tiltva az összes kapcsolatommal és levelezésemmel.


Én rontottam el nagyon a türelmetlenségemmel és bunkóságommal, vagy ez a lány volt egy önmagát megjátszó nem normális p.csa?


2012. dec. 17. 12:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

végülis nem, a társkereső accountom még megvan...

egyébként tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg nagyon megbántottam, de esélyt sem adott arra, hogy megvígasztaljam.

2012. dec. 17. 12:58
 2/12 anonim ***** válasza:

a csaj nem százas..

bár te is siettél sztem

2012. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen hamar megszabadultál tőle. Úgyis megcsalt volna mihelyt elfordítod a fejed így legalább még időben megúsztad. Amúgy is, ha a lány hagyta, hogy megcsókold meg ő is akarta akkor nem siettétek el (gondolom a másik pasi sem siette el vele a dolgot akibe egy nap múlva már szerelmes volt...)
2012. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Állítólag vele is csókolózott... nekem amúgy azt mondta, hogy szűz még.
2012. dec. 17. 13:03
 5/12 Patrik24 ***** válasza:
"meghívtam a mozira, feltöltöttem a teloját, vettem neki ajándékot." egy hét után? miért is? ezzel csak ezt bizonyítottad neki, hogy nem vagy elég jó.
2012. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindezek ellenére erős lelkifurdalásom van miatta és úgy érzem valami oka volt, hogy kikosarazott... szóval, amellett, hogy megsértettem és talán sebet hagytam a lelkén, még el is buktam. Elég csúnyán. Ez az ami fáj.
2012. dec. 17. 13:08
 7/12 Patrik24 ***** válasza:
"Mindezek ellenére erős lelkifurdalásom van miatta " Nem ártana komolyan egy önvizsgálat, veled valami nincs rendben belsőleg. Így elsőre nulla önbecsülésed van, és ezt érezni. Ez is közrejátszhatott.
2012. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

te mivel is sérthetted volna meg? O.o szerintem ő totál kihasznált, és szerintem semmit sem vesztettél vele. a másik pasit is ugyanígy ki fogja használni, ne aggódj ez miatt.


mondom ezt én, mint lány.

2012. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én téged sajnállak hogy rá pazaroltad a pénzed :( meg hogy feleslegesen voltál ilyen aranyos:D
2012. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tanulság: egy hét után nem kell

- kisebb nászutat szervezni

- nagy ajándékot venni

- telefont feltölteni

stb. Rettentően korai. Romantikus helyen szeretnél ismerkedni? Vidd el teázóba vagy kávézóba. Pesten van elég (Big Ben, Vörös Oroszlán stb.), kellőképpen elegáns és elég csendes ahhoz, hogy tudjatok beszélgetni.


Tudod mi az, hogy félreértés? EZ.

Ha ilyen korán ennyit költesz rám, kapásból az merül fel bennem, hogy vársz valami "viszonzást" azaz le akarsz fektetni. (A combját sem illet volna megfogni.) Oké, romantikus vagy, nagyon szeretsz adni stb. de addig fogd vissza magad, amíg az illető lány meg nem bízik benned.


Az meg, hogy talált magának valaki mást valószínű, hogy véletlen.


Ha a pénzedre utazott volna elment volna veled a romantikus útra, hagyta volna, hogy tejbe-vajba füröszd, karácsonyra megvedd neki a Rolex órát, Louis Vuitton táskát, a toronyórát láncostul és csak aztán lép le.

2012. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!