Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mielôtt elkezdek órákat venni...

Mielôtt elkezdek órákat venni egy lovardában elôtte oda lehet menni idôpont nélkül csak szétnézni?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni Bp-en lovagolni (kezdô szint) és kinéztem már pár lovardát, de mielôtt idegenként órákat vennék egy idegen helyen, el szeretnék menni megnézni a lovardákat, és a látottak alapján választani.

Ilyen lehetséges? Vagy mindig Kell idôpont?


A válaszokat elôre is köszönöm!


2016. febr. 2. 20:59
 1/4 anonim válasza:
Budapesten nem tudom, de vidéken két lovardában is lovagoltam régebben, mindkét helyen mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül néztem körül legelőször. Igaz, egyik helyen ismerősömmel voltam, aki már egy ideje ott lovagolt. Általánosságban az edzők rendesek, örülnek, ha újak jönnek :) De a legegyszerűbb, ha esetleg van valami elérhetőség, ha megkérdezed telefonon hogy lehetséges e hogy elmenj körbenézni, milyen a hely.
2016. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mehetsz szerintem, ahhoz, hogy eldöntsd egyáltalán tetszik e a hely:)
2016. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj nyugodtan. Nem tudom te milyen időpontokban tudsz vagy szeretnél lovagolni, de mint "tesztnap" ajánlom a hétvégét, szombat vagy vasárnap. Ez ugye ilyenkor csúcsidőszak, láthatod hogy kezeli az edző a tömeget, hogyan oktat, hány lovassal foglalkozik egyszerre. Esetleg megkérdezhetsz lovasokat is ki ióta lovagol, mennyit fejlődött. Az istállóban láthatod milyen a tisztaság, a rend, a felszerelések minősége, a lovak mennyire vannak jó húsban.

Beszélhetsz az edzővel is mennyire van leterhelve, mikor kell bejelentkezni, ha lovagolni szeretnél. A jobban menő helyeken 3-4 nappal előbb jelezni kell, hogy lovagolni akarsz.

2016. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm AZ eddigi válaszokat!

Eddig hétközben terveztem menni, de akkor inkább szombat lesz a próbanap:)

2016. febr. 3. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!