Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elkezdek futni, akármilyen...

Ha elkezdek futni, akármilyen messze van az alaszkai malamutom, elkezd utánam rohanni, és mikor beér, mellettem fut amíg meg nem állok. Ez tényleg lehet azért, mert én vagyok neki a falkavezér?

Figyelt kérdés

Eddig nem gondoltam semmi extrára, hadd fusson utánam ha neki jólesik, de most olvastam valamit, és kíváncsi lettem.

Vagy valamilyen más okból? Esetleg csak szeret futni? :D



2014. aug. 31. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fajták nagyon szeretnek futni, nagyon nagy erő van bennük, és ha te vagy a gazdi akkor futnak veled, sőt érdemes is őket futtatni, hogy jól elfáradjanak, illetve így erősebb lesz az irántam kialakuló hűsége is.
2014. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
13%
Nem vagy neki a falkavezér, annál sokkal több, - a gazda, akire ő vigyáz, nehogy baja essen, mert azt látja, hogy ő sokkal jobban meg tud védeni, mint te magadat. Mennyi olyat lehet hallani, olvasni, hogy a kutya az életét is feláldozta, hogy a gazdát mentse. Egy falkavezérért nem tenné meg.
2014. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem jól látod, kedves utolsó. A kutyának vezér kell, nem haver. Valóban megható történet, amikor a kutya feláldozza magát, valójában azonban ott egy rosszul nevelt ebzetről szól a történet.
2014. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

ma 21:12

Csóri rendőrök pl amcsiban...Ezek szerint rosszul nevelt kutyákkal dolgoznak, amelyek időnként "feláldozzák" magukat a gazdájukért?

2014. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért, mert te vezeted őt, vagy azért, mert nem akar szem elől téveszteni, mert ő érzi magát felelős vezetőnek, vagy azért, mert simán csak szeret veled futni. Önmagában egy viselkedésből nem nagyon lehet semmit mondani, mert többféle okból is csinálhatja a kutya.
2014. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki, az enyém, ha utolért általában levadászott. Öcsémet méginkább. Csak a bicikli mellett szeretett futni, de max 5 km-t aztán kocsival kellett hazahozni őt is, meg biciklistől engem is, mert keresztbefeküdt az úton és nem volt hajlandó visszafelé is velem jönni.
2014. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%
velem is ezt szokta csinalni szerintem tok cuki tole
2015. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!