Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cinkotai lovasudvar?

Cinkotai lovasudvar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon érdekelne hogy milyen ott az oktatás ,a lovak stb...

Milyenek a tapasztalatok?

Hobbi lovaglás szempontjából .


2016. febr. 7. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz nem ajánlom..

A lovak boldogtalanok, le vannak fogyva, leszarják őket, és tiszta por minden.

De ugyanabban a kerületben az Akadémia lovardát tudom ajánlani!

2016. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Volt jó időszaka, de már nem élni. A lovak sokadrangúak. Egyedül a Viki miatt érdemes esetleg oda menni, nekem mondjuk nagyon puncilovas, de sikeres és eredményes.

Amúgy meg a Józsi tart edzéseket, ami nem minősítenék, mert nem igazán kéne :) Botrányos. Kikopnak a lovasok, mert sem a lovak nem iskolalovak, sem az oktatók, amikor van, nem alkalmasak a tanításra. Tisztelet a kivételnek.

Én mondjuk az Akadémiát sem tanácsolnám. Sajnos a legtöbbet végig jártam. Körbe-körbe lovaglás van 4-5 fős osztályokkal, az első dolgozik, a többi ló fásultan megy utána, nem tanulsz semmit :( Keress olyan helyet, ahol egyénileg foglalkoznak veled.

2016. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudtok mondani olyan lovardát ahol ugratni is(biztosan)megtanitanak?
2016. febr. 7. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia szerintem tapasztald meg te. 2 meg szomorúak a lovak mert nem ugrálják őket körbe 6 éves nyivákoló kis gyerekek. Azért van lekötve a fejük a fejük mert pl te nem tudod megtámasztani a fejét kellően ( az első válaszolóknak mondom). ,, Józsi '' pedig országos bajnok drága úgyogy nem tudom mit tartasz nem jó tanitónak. Viktória azokkal paraszt akikkel úgy kell bánni. Azok a lovak nem munka gépek hanem velük lehet dolgozni, nem csinálják meg az első szóra amit kérnek őket rendesen kell lovagolni. Józsihoz még annyit , hogy nagyon kedves nagyon szereti az új lovasokat és van rajtengedély vizsgája és nem tart 4-5 fős kis osztályokat mert ott nem lehet tanulni hanem 1-2 edzéseket ahol tényleg odafigyelnek a lovaglásodra.És amugy sorolj fel 5 olyan lovardát ahol nem 6000ft-os óra díjvan és nem 130000 a bértartás az akadémián is tiszta por minden.
2016. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Amugy az első válaszolónak meg leszarják őket 20000 ft orvost fizetnek minden egyes lónak. Mindig megtörölik az orrukat ha folyik vagy bármi baja lehet és amugy te vagy tényleg nagyon béna lehetsz ha ilyet írsz vagy ....
2016. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5. Mert te annyira ismersz...

A velemenyunket kertek, en az akademian tartom a lovam versenyzem, es voltam mar a cinkotaiban es ez az igazsag, bocs

2016. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

És nem kell ezen vitatkozni ,csak személyes tapasztalatokra vagyok kiváncsi 😊

2016. febr. 7. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj reagálnom, ne haragudj kérdező, nem vitát akarok, csak megakadt a szemem egy mondaton és ha nem haragszol, akkor mégis írok pár sort!


Mindenki védi a helyet ahova jár, ez a legfontosabb, hiszen ki ismerné el, hogy rossz helyen tartja a lovát/jár lovagolni?

"A Viktória azokkal paraszt, akikkel így kell bánni?" Parancsolsz? Úgy kell bánni? Bánni a kutyákkal kell és már ne is haragudj, de mi az, hogy azokkal paraszt? Hogy mer halom pénzért paraszt lenni? Akkor szedjen kis nyugtatót. Hát tudod a Vikiről eddig nem volt rossz véleményem, de ezzel most megalapoztad. Mi az, hogy paraszt? Szolgáltat. PÉNZÉRT! Parasztkodjon szívességből, ha a seggéből rángatott elő.

Beszélhetünk a lovakról is. Alexről, akit agyon vágtak, mert kétévesen belovagolták, Joeyról, akinek évek óta nem látta orvos a heveder zúzta sebét, mert ide a törést nem alkalmaznám már.. had ne folytassam a felsorolást mert tudnám Herceggel és társaival, vagy lehet ők már kikoptak, mert olyan marha jól mentek.

A Józsi kedves? Három olyan oktatóról tudok, aki nem bírta elviselni és amikor leléptek lehúzta őket a havi bérükkel. És én nem vagyok totál képben. Amikor először kint jártam a kedves József úgy ordított a lovasával, hogy a kutya összeszarta magát a kocsiban. Azt hiszem más fogalmakat őrzünk a kedvesről. Milliónyi olyan sztorit mesélhetnék el a Kedves Józsefről, ami alátámasztaná, hogy ez a jelző mennyire nem igaz rá.

Milyen lovasok? Szinte az össze elkopott. Valószínű mind megérett a "parasztkodásra".

És nem, nem csak a kezdő lovasok alatt vannak lekötve a lovak, maga a Kedves József is így erőszakolja meg őket.

A Viki meg azokkal paraszt? Mivan????

2016. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aźzal értek egyet aki nem ajánlja. Sokat voltam ott,elég is volt. Röviden tömören szar hely. A józsit meg hagyjuk, az egy bohóc,csak a pénzt szedi be a semmire. Egyedül a viki tud lovagolni meg ért is hozzá nem vitás,de az is ugyanakkora paraszt mint a többi. Eleve az mindent elmond mikor a 18-19 éves kis pitsa oktatgat ott azt ő maga is csak az automata lovakon zötyög. Összességëben nagy nulla a hely nem tudom én már hány ló ment a sírba náluk.
2016. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A másik meg h kehes is lesz ott a sok portól a ló. Ez a majom meg biztos valamelyik tehetségtelen,hamis illúzióban ringatott pénzes tanítványuk azért védi őket. Addig szereti meg foglalkozik az új lovasokkal ameddig nem szoknak teljesen oda. Aztán beszedi a pénzt az edzést meg meg sem tartja vagy jobbik esetben elkésik 3 órákat és utána sem lesz köszönet a "munkájában"
2016. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!