Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyha 2 shetandi pónit csak...

Hogyha 2 shetandi pónit csak fogatoznám (napi 1 óra nadjából 600 kg-os rakománnyal az nem kevés nekik? Nem fognak meghízni? (természetesen foglalkozom velük úgy, hogy tanítgatom őket)

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt a baj már nem kevés -.-'

1. NAGYJÁBÓL és nem "nadjából"

2.

Régen:

Ha a ló túl kövér: adj neki kevesebbet enni és/vagy mozgasd többet.

És ma:

Győzd meg magad arról, hogy kereken szép a világ, és ne törődj azzal, hogy mások szerint a ló kövér (csak nehéz csontú.), vagy ess pánikba, éheztesd a lovat négy hétig, hátha lefogy (és megszokja az éhezést, mielőtt elpusztul). Mindenképp fizess egy kisebb vagyont egy takarmányozási tanácsadónak, aki segít neked ebben.

2016. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem értek a kocsizáshoz, de 600 kiló kát shetlandinak, napi szintű munkában nem sok egy kicsit?


A másik, hogy aki ilyen szinten ért a lovakhoz, az könyörgöm, ne akarjon már lovat, de pónit se tartani...

2016. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem én hanem az egyik ismerősöm tartja őket csak féltem tőle megkérdezni, de köszi
2016. febr. 10. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk, a 600 kg-t én is sokallom inkább, mint kevesellem. Én takarmánynál 5-tel szoktam osztani, ez gondolom a munkára is igaz (nálunk pici gyerekek ülnek rajtuk, ott nem számolom). De ez nálam kb annyit jelent, mintha két közepes lovat fogna be 3 tonnás súly elé... Nem, szerintem nem fognak elhízni.
2016. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!