Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent az hogy hidba...

Mit jelent az hogy hidba fogjam a szarakat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet én vagyok elmaradott de ez megint valami "egyszemélyes" egy valaki által kitalált dolog lehet mert ilyen szakszó nem nagyon van köznyelven. Javítsatok ki ha valaki hallott már valaha róla és tudja is mi az.
2016. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tudom és használom is. Azt jelenti, hogy az egyik szár végét ahelyett, hogy lelógni hagynád, átfogod a másik kezeddel, egy kb 15 centis "hidat" képezve a két markod között. Így biztosabban tudod fogni a szárakat pl. akkor, ha vágtában megereszted a lovat és tervezed, hogy meg is fogtok állni valamikor.
2016. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromság. Bugri "lovas" csinál ilyet max. Rendesen képzett lovat ne aggódj,megállítasz úgyis ha normálisan fogod a szárat,a hajkurászott ideggyenge elragadós lónál meg mindegy mit fogsz..
2016. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Leginkább westernben szokték mondani, mert ott két különálló szár van és mindkettőt kell fogni mindkét kézzel (értelemszerűen kétkezes lovaglásnál), a két kéz közti szárak alkotják a hidat.

[link]

Ezen a képen például nagyon jól látszik, hogy hol van a "híd".

2016. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!