Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Monte...

Mi a véleményetek a Monte Vigo lovardáról?

Figyelt kérdés
Új lovardát keresek,és ez a honlap alapján tök jónak néz ki.Szeretnék majd rajtengedély vizsgát tenni.De aki ide jár,mesélne róla egy kicsit?Milyenek az oktatók?Az emberek?

2016. febr. 24. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlag hobbi hely. Nem egy szép hely,lósimogatásra jó. Sznobmentes hely,átlagos oktatással.
2016. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg?Na ezt a honlap alapján pont nem gondoltam volna...
2016. febr. 24. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Szia Akademia lovardat ajanlom az ugyanaz a kerulet :)
2016. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Akadémia jó lehet egyeseknek bértartásra, de iskola lovaglásra totál alkalmatlan. Szeretem, hogy itt prómozod, de azért lássuk be, hogy nincs túl jó hírneve és nem is lesz.

A Monte Vigot nem ismerem, de az Akadémia elkerülős. Ott ahol a gyerekek orrba rúgják a pónit csizmaorral nekem ne ajánlgassa senki....Engem idegileg kicsinált a fellengzősége és az oktatás színvonaltalansága.

Merre keresgélsz?

2016. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az akadémiát én is ismerem,és egyet értek az utolsó válaszolóval...Hát Budapesten gondoltam.A Pasaréti Honvéd Lovardára gondoltam még,de nem is tudom.Igazából szeretném ha összegezhetném valahol az eddig tanultakat/tapasztaltakat és tovább fejlődni.Szóval az oktatás fontos lenne,hogy olyan legyen,ami akár versenyre is felkészít.
2016. febr. 25. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!