Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vegyek neki? (Többi lent)

Mit vegyek neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval barátnőmnek nemsokára (nyáron) születésnapja lesz és elég nagy ló szerető és mar peduegette hogy milyen jó lenne egy világító unikornis szarv a lovara de nem találok sehol rendeset:/

Segítséget Köszönöm^^


2016. febr. 24. 22:29
 1/8 A kérdező kommentje:

*Már

*pedzegette

*lovára

2016. febr. 24. 22:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebay-en majdnem 8000-ért találtam Amerikából, kínait nem.
2016. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Linket tudnál dobni? Nekem el kerülte a figyelmem
2016. febr. 25. 07:19
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ló nem biztos,hogy dìjazná az ötletet.....Inkább akkor egy strasszos homlokszìjat,az is szép és elég nagy választék van belőle
2016. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként csinálni is nagyon könnyű, ha valaki ért egy kicsit a forrasztáshoz. Kell venni egy elemtartót (gomb vagy ceruza) egy kis drót meg néhány led. A villogós ledekhez még csak ellenállást sem kell forrasztani, csak simán rá lehet kötni az elemre, illetve az elemtartóra. Kapcsoló sem kell, ha bent van az elem, akkor működik. Ez pár száz forintból megvan. Ekkor már csak egy átlátszó szarv kell, amibe bele lehet tenni, még ez a legnehezebb. De akár papírból is lehet egy csúcsos süvegszerűt sodorni.
2016. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 es az a baj hogy ez emberi, vagy szerinted lóra is jó?

#6 os köszi ez lesz ha más már nincs más válaztás!

2016. febr. 26. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
4,6, mindkettő én vagyok, ez szalaggal rögzül (gondolom gumi), érdekes módon azt írják, hogy a fülünk mögé, a fejünk hátsó részére tegyük a szalagot, mert áll alatt nagyon szoros lenne. De ha nem jó a méret a lóra, gondolom könnyen lehet szűkíteni, bővíteni.
2016. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!