Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes lenne jelentkezni?

Érdemes lenne jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy hirdetést arról, hogy díjlovas iskolába lesz felvétel. Szívesen jelentkeznék, de szüleim ellenzik, mivel "Biztos drága" "Messze van" "Nem lesz időd tanulni". Ahogy utánanéztem, ennek ellenkezőjét szűrtem le. Ha fel is vesznek, akkor magántanuló lennék. Jelenlegi iskolámban is van sok versenylovas, akik mt-k, és tök jól bírják. Érdemes lenne jelentkezni annak ellenére is, hogy szüleim ellenzik? A válaszokat köszönöm :)
2016. febr. 28. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy pontosan milyen sulira gondolsz, esetleg ha linkelnéd könnyebb lenne válaszolni :)
2016. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen általános értelemben vett iskola... Pachl Péter díjlovas iskolája... linket nem tudok küldeni mert újságban láttam...
2016. febr. 28. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
érdekes,neten semmi nincs róla. Valamit benézhettél.ez az ember ismert ,nagynevű de külön iskola nincs ,maximum azt tudom elképzelni ,hogy lovas iskola de nem olyan iskola ez h te ott hivatalosan tanulsz tanulói jogviszonyban.
2016. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen igen olyan! *betegen nehezen fogalmazok*
2016. febr. 28. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyarán arról van szó, hogy a PP-től vegyél órákat.

Hát, biztos nem olcsó, az idő viszont ígyis-úgyis eltelik, ha lovagolni jársz. Inkább járj jó helyre, mint olcsó, de esetlegesen gyenge minőségűre (már amennyiben vonz a díjlovaglás, mint sport).

2016. febr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor ez elsősorban csak az anyagiakon múlik. Nincs ilyen h felvesznek-e,ha van rá pénz akkor nyilván megtartja neked az edzést ,de az ilyen neves edzőknek borsos áruk van .
2016. febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!