Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes jelentkezni olyan...

Érdemes jelentkezni olyan állásokra, ahol nem felelek meg az összes felsorolt elvárásnak?

Figyelt kérdés
Pl. csoportvezetői állásra, ha még nincs ilyen jellegű tapasztalatom. Pont ezért váltanék, mert nálunk a cégnél nagyon ritkán vannak hirdetve csoportvezetői állások, illetve egyszer volt ilyen pályázat, akkor hárman maradtunk, de nem engem választottak.
2016. febr. 19. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni nem vesztesz semmit, nem?
2016. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de csak akkor, ha azért a többségnek megfelelsz. Én úgy látom, hogy a legtöbb hirdetésben irreális elvárások vannak, szóval a pályázók többsége úgysem fog megfelelni mindegyiknek. Úgyhogy egy próbát megér :)
2016. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem az ilyen csoportvezető pozícióknál az már eleve egy jó pont, ha állásinterjún meg tudod győzni az interjúztatót, hogy alkalmas vagy erre.


legfőképpen a tapasztalatelvárással szoktak túllőni. én is olyan helyen dolgozok jelenleg, ahol annó 3-5 éves szakmai tapasztalatot vártak el, nekem meg csak egy 2 éves papírom a szakmáról, amit nem használtam még sosem. interjún viszont szimpatikus voltam.


szóval mindenképp próbáld meg.

2016. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze. Csak mondjuk egy sofőri állásnál ne az adott kategóriára szóló jogsi hiányozzon. ;)


Komolyra fordítva a szót: nálunk anno is volt egy-két felvétel, gázabbnál gázabb jelöltek jelentek meg (a többiek elmondása szerint), például korrektornak jelentkezők nem tudtak megoldani egy alap nyelvtani tesztet.


Nyilván az álláshirdetés szövege nem változott meg, de az idő előrehaladtával a kollégák egyre lejjebb vettek az igényeikből, és már szinte bárkit felvettek volna, aki megfelelően képes szerintük ellátni az adott pozícióban megoldandó feladatokat.

2016. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Volt párom a jelenlegi munka helyère úgy került be h kèrtek diplomát de nem volt neki... Kertek nyelvvizsgát de nem volt neki... Szimplán jó a beszèlőkèje ès határozott volt ... Jó fizetèssel jó munka hely ;)
2016. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja es meg annyi h nyelvvizsgája ugyan nincs neki de folyèkonyan beszèl angolul, alapszinten franciául ès nèmetül is egy keveset szóval nem kell hozzá papír, hogy valamiben jó legyèl ;) egy próbát megèr :)
2016. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!