Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kikopás ellen? Többi lent

Kikopás ellen? Többi lent

Figyelt kérdés
Lovamon rajta kellett hagynom a kötőféket ,mert a múltkor kiszökött a helyéről és nem bírtuk elfogni,mert nem volt rajta. Ma levettem róla mert kimostam és alatta 2-3 helyen kikopott a szőre..Sohasem fog már neki ott visszanőni?
2016. ápr. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
De ha megszűnik a dörzsölést kiváltó ok ,akkor visszanő a szőr. Érdemes megnézned nincs -e rosszul beállítva a kötőfék,nem lóg -e túlzottan rajta vagy nem túl szoros esetleg valami van benne/rajta ami koptatja a szőrt.
2016. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig vakarózik.. Nem volt rajta se szorosan,se nagyon lazán.. Pont úgy volt beállítva,hogy jó legyen,mégis kidörzsölte..De levettem róla,nem fogom már rárakni,csak ha tanítgatom.
2016. ápr. 5. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél rá polárosat. Jó, hogy nem hagyjátok rajta, nagyon balesetveszélyes.
2016. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A poláros is kidörzsöli ha 0-24 rajta van. De inkább ne legyen rajta, mert ha felakad valahova, akkor nagy baj lehet. Bár a csomózott kötőfék veszélyesebb, anak nincsen szakadási pontja, de a hagyományos is csúnya dolgokhoz tud vezetni. Inkább kergessétek egy órát, ha valahogy kilóg.
2016. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!