Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Harapás ellen? Többi lent

Harapás ellen? Többi lent

Figyelt kérdés
2,5 éves kanca csikóm nagyon csipked és harap már 1 hónapja. Nem szeretem bántani, de néha muszáj orrba csapnom, mert néha hatalmasat tud harapni..A mai nap nagyon megharapta a vállam és adtam egy csattanósat a nyakára de 5-10 perc múlva szintén a kabátomat próbálta rágni.. Ha bemegyek hozzá, csipkedi a kabátom és elkapja a kabát kapucniját is. (Ha karámon kívül vagyok, kinyújtja a fejét és akkor is csipked.) Az előző helyén ládaszámra kapta a répát és folyamatosan várja gondolom a nasit.
2016. jan. 24. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a csipkedés-harapás ellen a vezérló sem tud jobbat, mint "helyrerakni" az ifjoncot. Próbáld meg nem kézből, csak a földről etetni. Esetleg taníts meg neki valami más módot a kunyerálásra, ez nálunk bejött a szintén harapós lóval. Fej félrefordítása, lábemelés, bármi, csak meg kell értenie, hogy a harapás nem módszer, arra csak nyaklevest kaphat, de ételt nem.
2016. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!