Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Loszag ellen vmi megoldas?

Loszag ellen vmi megoldas?

Figyelt kérdés
A párom kitalta h iszonyatosan atveszi a hajam a ló"szagot" es ettol ő rosszul van .Minden nap nem akarok hajatmosni mert ufye az nem a legegeszsegesebb a hajnak! Valakinek esetleg valami otlete? Valamilyen szagelfedo spray? Amihez nem kell haj mosas? Termeszetes 2-3naponta mosok hajat felre ertes ne essek! De abban az1-2 napban?
2015. márc. 26. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod beképzeli. Nekem is gyorsan beveszi a szagokat a hajam, de a lovakét sőt még a kutyákét sem soha.
2015. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fogadjon el így... lovas ember vagy. lovasként éled az életet! ha szeret hozzászokik! Nemtudok semmi praktikát én sem, max ne legyél annyit istállóban, mert leginkább ott veszi be a szagot a hajad.
2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én ezt meg nemtapasztaltam hogy bármikor is loszahu lett volna a hajam(én kobakban lovaglok)

Avonos újságban 6 fele illatú testpermet van mindenfele jo illat pl: alma-papalya, tavaszi cseresznyevirág, zöld alma ezeket bárhova fujhatod én a hajamra is fújtam mar semmi baja nem lett. Es ezek jok pl az ágynemű huzatra is.

de ha elmész pl rossmann-Ba, dm-be akkor ott is tuti találsz valami hajra fujhato spray-t.

parfümöt ne fujj ra! Dezodort meg végképp ne!

2015. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
orrdugó a párodnak
2015. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet. Ha szeret elfogadja, gondolom nem új dolog a lovaglás az életedben, akkor ezelőtt is kellett éreznie...Nekünk lovasoknak már fel sem tűnik sokszor, bár engem amúgy sem zavarna különösebben. Az autószerelőn meg az olajat érezni, amíg nem vakarja le magáról alaposan...:D Számomra meg az a "büdös".
2015. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig annál nincs jobb illat a világon :DD én egy óráig olelgetem a lovakat akkor sem érzem hogy befogta volna az illat és más se, de ha a párodat ez zavarja és ez neki olyan nagy probléma fújd be akár dezodorral, de hajat tényleg hülyeség lenne minden nap mosni
2015. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azon kell most felháborodni, hogy a párja nem szereti a lószagot a hajban. Van, akinek ez nem tetszik, és ha van rá valami egyszerű megoldás, amivel el lehet tüntetni a szagot, akkor ugyan mi értelme lenne az erőszakos önmegvalósításnak, hogy "de márpedig én ilyen vagyok, így fogadj el"?


Én azt hallottam egyébként, hogy ha púdert szórsz a hajadba, és azzal bedörzsölöd, az egy amolyan haj "felfrissítés", hasonló hatása van mint a hajmosásnak. Én még sose próbáltam, kicsit bizarrnak tartom, de az egyik barátnőm például rendszeresen használja, hogy ne kelljen túl sokszor hajat mosnia (régen elcseszte azzal hogy naponta mosta), és esküdözik, hogy mennyire jó. Egyébként ha ő mondja, biztos így is van, mindig szép ápolt a haja.


Amúgy ha befonod, akkor is nagyon beveszi? Én mindig befonom az enyémet, és hacsak nem nagyon koszos a ló pucolás közben, akkor sose veszi be a szagát. Ha mégis, akkor Gliss Kur Oil Nutritive spray-t szoktam rá permetezni egy keveset, és az valamennyire elveszi. De azzal csak óvatosan, mert olajos ugye, és ha túl sokszor használod, idő előtt zsíros lesz a hajad.

2015. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a fogadja el a párja így, ahogy van egy akkora hülyeség. Ha mondjuk a párja lenne izzadékony és egy szombat reggel az ágyban hemperegve már rosszul lenne a szagától, akkor fogja be ő is az orrát, mert hát a párja büdös, ez van? Szerintem az a normál, hogy ha valakinek valami kellemetlen, az szól és a másik, ha tud/akar, változtat rajta.


Biztos megoldást sajnos én sem tudok javasolni. Esetleg szárazsampont kipróbálhatnál, attól jó lesz a hajad állaga is és általában az illatuk is jó, vagy én pl. használok Toni&Guy sea salt sprayt akkor is, ha már minden baja van a hajamnak, de nincs időm/kedvem megmosni, annak is szuper az illata és fel is frissíti a hajat.

2015. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Egy szépen beállított frizurát kimosni a pazarlás vétkét jelentette. Ennek a problémának megoldására kitalálták a talán leghajmeresztôbb kozmetikai módszert: a petrolmosást. Rájôttek arra, hogy a vízzel ellentétben a petróleum nem teszi tônkre a hajfodrokat. Viszont zsírtalanít. Ha tehát a hölgy sürgôsen sietett valahova, és meg kellett tisztítsa a haját, szerzett egy kanna petrolt, fejen öntötte magát, majd 5-6 perc száradás után elbillegett rendeltetési helyére."


(idézet innen: [link] )

2015. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!