Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik gerincvédő protektor a...

Melyik gerincvédő protektor a legvastagabb? Tudtok mondani márkákat ami árban is enyhe?

Figyelt kérdés
Biztonsági mellényt nem akarok venni mert abban úgy érzem magam mint egy golyó álló mellénybe. Szerintem túl vastag. Vagy a mellény jobb lenne? Mondjuk nem hiszem mert már nagyon rég óta lovaglok és csak most kezdjük az ugratást. Volt már olyan hogy majdnem leestem. De fönt tudtam maradni többször is.

2016. ápr. 8. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

"De fönt tudtam maradni többször is."

Leesni meg elég egyszer is.


A mellény biztonságosabb igazából, de ha mindenképp gerincvédőt szeretnél, az a legjobb, ha elmész és fepróbálsz párat, mert mindenki más egy kicsit, ezért lehet, hogy ami nekünk nagyon bejön, az neked kényelmetlen, nyom valahol, stb.

2016. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rybun válasza:
Az én Fouganza gerincvédőm két ujjnyi vastag béléssel (puha résszel) és egy centi vastag ”prtektor” résszel rendelkezik. Nagyon bevált, hasznos. 10.000 Ft volt, de nem bántam meg. Sokféle méretben van, olvasd el a mérési prospektust, mielőtt választasz :)
2016. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!