Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A B0 B1 c B2 stb kire vonatkoz...

A B0 B1 c B2 stb kire vonatkozik lóra vagy lovasra, úgy értem kinek kell fejlődni hogy hogy magasabb kategóriába lépjen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezek az akadályokra és rendezésre vonatkozik és a magasságokat is, de ha pl vkinek friss Rev-je van akkor tapasztalt lóval mehet B2be is vagy a lovasnak is teljesítenie kell vmennyi pályát. Azt hogy hány pályát kell teljesíteni és hogyan hogy tovább léphessen vki elmagyaráznátok? Teljesen belekavarodtam. :/ Illetve a stílus verseny is számít van minimum pont? Hogy van ez az egész?

Előre is köszi a választ.



2016. ápr. 24. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia :) Friss rev-vel maximum B1-ig (1m) versenyezhetsz, addig amíg B1/a (kezdő lovasok stílusversenye) -ből meg nem lesz minimum 6 vagy 8 db alappályád (most nem tudom pontosan, de kb. ennyi) min. 6 stílusponttal. De igazából nem kell számolgatnod, mert a rendszer az adatlapodon azonnal át fogja írni a státuszodat kezdő lovasból, ha teljesítetted a pályákat, viszont még abban az évben (vagy 1 évig még... szintén nem tudom pontosan) tudsz nevezni kezdő lovas versenybe, de már följebb is mehetsz. (akár b2-be) De elég egyszerű leellenőrizni, mert nem enged a rendszer egy kezdő lovast nevezni B2-be, akár ki is próbálhatod, nem fog engedni :) Remélem segítettem :)
2016. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Uu köszönöm szépen nagyon sokat segítettél.

Még annyi hogy arra is van kikötés hogy hány B2-es pályát kell csinálnom hogy B3-as legyen?

Illetve van a B1c az nyitott ott pedig bárki mehet bármikor ugye?

És még egy kérdés ha pl vki B3ban versenyzik vagy mondjuk A1ben akkor ő is indulhat pl B1cben? És van ugyanilyen lóval is hogy 130 cmen versenyző ló mehet B1es vagy B2es pályán?

Köszönöm előre is a válaszodat. :)

2016. ápr. 26. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Átformálták kicsit a rendszert. Most R és N betűkkel jelölnek (régiós, nemzeti). 105 cm-ig versenyezhetsz REV-el, a kezdő lovas státusz ugyanúgy megmarad az első 8 stílusversenyedig. 120 cm-n akkor mehetsz, ha lovagoltál 4db, max 4 hibapontos 110 vagy 115 cm pályát.
2016. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet visszafele lépni, de nem tudom mennyit. Ifi biztos lovagolhat nagypályás lovat kicsi számban, a felnőtteknél valahogy korlátozva van.

A lovakat úgy tudom, csak az életkoruk korlátozhatja, pl. 4 éves ló csak 110-ig mehet.

2016. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha kinyomtatom az új szabályzatot akkor abban már benne van nem? És melyiket a FEIset ugye?

De maradt minden a régi nem? B=R A=N és a C=H

Köszi a válaszokat ment a zöld kéz.

2016. ápr. 27. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!