Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fitocavallo termékek?

Fitocavallo termékek?

Figyelt kérdés

Használtátok már? Mi a véleményetek?

Engem főleg a Fitocanini termékek érdekelnének, mivel (sajnos) lovam (még :) ) nincs, de bármilyen tapasztalatot szívesen elolvasok.



2016. ápr. 28. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a CORON-t használom lóra, annál kb 2 hét múlva már látszott a hatás (krónikus hasmenésre való). Az OLDI öreg lovaknak szintén jó, a prednisolone-t váltottam ki vele, mikor befejezte a munkát, nem köhög, szép a szőre, patája, jól néz ki a kisöreg :) A BLOF gyenge, repedezős patákra szintén bejött, csak ott nyilván 3-4 hónapot is várni kell, amíg azt mondja a kovács, hogy van változás. De már letehettük a spéci patkókat, ami haladás.
2016. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hadd el az ilyesmiket ha egészséges a lovad... pénzkidobás.

Nyáron jóminőségű legelő+ friss víz+ zab.

Télen jóminőségű széna+ zab+ friss víz és immunerősítés. Gyógynövények az abrakra. pl fokhagyma, csipkebogyó, kókuszolaj stb stb. rengeteg van most nyáron a picit megszárított csalán is nagyon jó.

Régen sem etettêk ilyen fitocavallókkal a lovakat mégis jobb lovak voltak mint ma .

Tapasztalj és ne 'divatosan' etess..

azér mert most ez a felkapott nem kell feltétlen te is ezt etesd!

2016. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket!


Nem azért kérdeztem, hogy milyenek ezek a termékek, hogy divatosan etethessem a lovam, hanem nyilván volt rá ok. Először is a kutyámnak adnám a fitocaninit, de a fitocavallo hamarabb volt (ha jól tudom) és gondoltam, hogy több lesz a tapasztalat. Ezek pedig gyógynövénykeverékek, ami nyilván jobb bármelyik szervezetnek, mint valami szintetikus anyag. Nem akarnék semmilyen 'gyógyszert' sem venni neki, ha nem lenne baja, de sajnos van...

2016. máj. 12. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Most akkor a kutyádnak szeretnél ilyet vásárolni vagy a lovadnak? Kutyához nem értek de lóhoz igen.

Lovaknak otthon is belepakolhatod a gyógynövényeket az abrakba.

Mondd, hogy mi a baja és megmondom mit adj neki :) De kutyákhoz nem értek..

2016. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!