Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Barefoot termékek?

Barefoot termékek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a Barefoot termékekről?Tapasztalat?Sok jót hallottam a nyergeikről csak hát az ára..:/ Erről a nyeregről mit gondoltok? [link]


És még annyit szeretnék kérdezni hogy miben más sima angol orrfék és ez a fajta orrfék: [link] ?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



#ló #minőség #nyereg #Barefoot nyereg #ár-értékarány #barefoot termékek #barefoot nyergek
2015. jan. 15. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem Barefoot nyergem van. Nem pont ez a fajta, amit te linkeltél. Szerintem nagyon jó, kényelmes! Kicsit kényes a bőr, vigyázni kell a nyeregre hogy ne érje sérülés, de ezen kívül teljesen jó.


Az orrféket rá lehet rakni bármilyen kantárra, így nem kell egy komplett zabla nélküli vagy akármilyen más nem zablás kantárat venned, elég csak ezt az orrféket. A sima angol orrféket nem tudod használni máshogyan, mert nincs rajta karika, nem tudod pl. a szárat hova csatolni.

2015. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nyergeik tulajdonképpen nem drágák, ha azt nézzük, mennyibe kerül egy új, elfogadható márkájú nyereg.

Többektől hallottam, hogy nem jött be vagy a lónak, vagy a lovasnak, általában azt, hogy túl széles volt, mások meg szerelmesek bele, ki kell próbálni.


Az orrszíj helyett mondjuk pont tudnál egy hannoveri orrzót használni, komplett kantárat veszel a fenti ár feléből. Ezt nem szeretem a Barefootban, hogy ezek az egyszerű apró holmik iszonyatosan túl vannak árazva, ahhoz képest, hogy nem egy nagy múltú márka.

2015. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat ! :)


Első neked milyen nyerged van?

2015. jan. 16. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Első vagyok, nekem ilyen van: [link]


Pont az a jó ezekben a nyergekben, hogy bármilyen lóra illeszkedik, széles hátúra is, meg keskeny hátúra is. A hagyományos nyergekhez képest bumfordibbnak tűnnek kicsit. Viszont ki kell előtte mindenképp nyeregpróbán próbálni, mert nekem csak ez a díjlovas fazon volt kényelmes, a többi, többek között amit linkeltél az is, kényelmetlen volt. Aztán neked lehet nem lenne az, ez gondolom mindenkinél más. Van amelyiknek nincs térdtámasza például, azt is figyelembe kell venni. De nyeregpróbára elviszik az összes fajta nyerget, kipróbálhatod a lovadon akármelyiket.

2015. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak terepre(és havi egyszer kétszer pályára) kellene és azért gondoltam arra a nyeregre.És majd úgy is ki szeretném próbálni mielőtt megvenném.
2015. jan. 16. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem gondolkodnék váz nélküli nyeregben, de ez én vagyok.

Az orrszíj viszont rémesen túl van értékelve, max negyed ennyiből rakatsz két-három karikát egy sima hannoveri orrfékre, és kész a kapicán... Vagy kb. ugyanennyiből veszel egy kapicánt, vagy egy kantárt, stb. Nem tudom, de hacsak nem főz kávét is, akkor ennyiért én biztosan nem hoznék el egy sima orrféket...

2015. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!