Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek Angela Dorsey...

Szerintetek Angela Dorsey Őrangyalát láttam?

Figyelt kérdés
Ma amikor lementem a tyúkokhoz láttam, hogy a szomszéd lovait a villanypásztoron kívülről a mi kertünkből (ez az alsó rész nincs bekerítve) dédelgeti egy lány. Fekete ruhát viselt, hosszú szőke haját feltűzte, vékony testalkatú volt. Simogatta, puszilgatta őket, ahogy futott a villanypásztor mellett a lovak követték, adott nekik füvet stb. Sosem láttam őt korábban. Egy darabig figyeltem, majd hamar megetettem a tyúkokat, de mire visszafordultam eltűnt. Gyorsan lementem a kertbe, körülnéztem, egy kicsit mentem mindegyik irányba a szomszédok felé, de nem láttam semerre sem, még csak a fűben sem láttam csapást, hogy merre ment. Nagyom különös volt. Egyből Angela Dorsey Őrangyal regénysorozata jutott az eszembe. Lehet, hogy hülyeség, de esetleg találkozott már valaki Angelikával? Vagy csak egy arra sétáló volt, aki nagyon gyorsan el tudott tűnni?

2016. máj. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a lány egy kitalált figura, nem létezik. :) Biztosan egy sima embert láttál, aki gyorsan elment.
2016. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Áh, biztos nem, ilyen dolgok nem léteznek, az egyszarvúm is megmondta, hogy őrangyal nem létezik.
2016. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdező volt Budapest tévés tag és minden válaszolónak kiveszi a veséjét neten keresztül.
2016. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!