Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapest környékén hol tanulha...

Budapest környékén hol tanulhatnék lovastusát?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti de szerintem keress fel lovardákat és kérdezd még hogy tanítanának-e. Amúgy van saját lovad mert ha nem akkor akár több helyre is jarhatsz (vhova ahol a militaryt tanítják és vhova ahol a díjugratást és díjlovaglást). Illetve ha nincs lovad nem ártana egy mert iskolalovaknál nem biztos hogy találat olyat akivel versenyezni tudsz. Ugye ha van lovad akkor csak egy hely jön szóba de magántanárt bármikor fogadhatsz és akkor pl 2 edződ lesz. Szóval sztem neked kellene budapesti lovardában kérdezni a lehetőségekről. :)
2016. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.... sajnos nincs lovam... egyenlőre nem szeretnék versenyezni... 14 éves leszek szeptemberben és a jövőmhöz kell lovastusa rajtengedély... lovagolni alapszinten tudok. De úgy vélem ideje lenne elkezdeni az edzést ha érettségiig le kell tennem a vizsgát :)
2016. máj. 4. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!