Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg érzi a ló ha meg van a...

Meg érzi a ló ha meg van a menstruációd?

Figyelt kérdés
Megérzi a ló? Mivel a ló a saját magad " tükre" megérzi ha meg van?? Ma leestem egy lóról és hazavágtázott,volt köze annak benne,h megvan? A lovam is hülye ha nekem van meg, meg akkor is ha neki van meg.
2016. máj. 4. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ami ma hazavagtázott az nem az én lovam hanem ahova járok lovgolni övék a ló.
2016. máj. 4. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Megérezheti, de szinte 90%,hogy nem azért vágtázott haza,hogy neked megvan. Valami rossz élmény lehet a háttérben vagy esetleg hiányoznak a társai
2016. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Oktatóm is azt mondta,h már rég volt kint. Meg egy lovas kocsi is jött. A szél is 😂 minden össze jött. De még jó,h nem maradtam a hátán mert a villanypásztort átugrotta :(
2016. máj. 5. 07:16
 4/5 Xedonia válasza:
Igen. Én lovardába dolgozok és érzi a vérszagot ha megvan. Ilyenkor vigyàzni kell vele mert ha csödör(akàr herélt akàr nem) akkor maga alá húzhat.
2016. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Herélten lovagoltam 😮😮😮 juj ezt nem is tudtam köszönöm a válaszát
2016. máj. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!