Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárlás ügy?

Lóvásárlás ügy?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nyeregtájt sütött tisztavérű lipicaiba. Az van hogy van benne csip volt útlevele is meg származási lap illetve sütése is van.De a papírok mind elvesztek a gazdacserék során. Most jó embernél van viszont régen kupeceknél is volt ezért nincsenek meg a papírok.Viszont a csip benne van. Lekérhetem újra a papírjait? Abból nem lesz baj hogy benne van a régi csipp? Ha pl lopott akkor én is bajba kerülhetek? Mit csináljak? Nem akarom kihagyni nagyszerű egy ló.

2016. máj. 8. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Felkeresed a területileg illetékes lótenyésztési felügyelőt, kérsz egy lóazonosítást és lekéred a papírjait.
2016. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Újra be kell azonosíthatni, és kérhetsz róla papírokat, ebből nem lesz baj.

A kupec meg azt a papirt már vélhetőleg odaadta egy ehhez nagyjából hasonlító lóhoz... Úgy szokták.

2016. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 9. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!