Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan ne csak a szarral...

Hogyan ne csak a szarral forduljak lovaglas kozben?

Figyelt kérdés
Tegnap lovagoltam eloszor szabadon. 60perces volt az edzes, az elso fel oraban 4 en voltunk es en 2. Kent kovetkeztem a sorban, a masik felnoraban 2en voltunk es en voltam azbelso. Amikor en voktam az elso es ugye nejem kellett teljesen iranyitani anlovat, mivel nem tudot ki utan menni ezert pl. Fel lovardanal vagy haromivu kigyovonalnal ha "kanyarodni kellett" akkor hirtelen felhuztem a kezemet joval a marja fole es huztam arra amerre kanyarodni akartam, pluszban ugye a labammal odazartam. Az edzom csinal olyst higy neha kivetetk a labad a kengyelbol, a szarat meg azt mondja dobjuk a lo nyakaba es olyankor ugy kell ugetni. Mi lesz velem olyankor? Hogy tudnam kevesbe a szarral iranyitani?

2016. máj. 13. 07:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Es tanugetesbe hogy lazuljak el?
2016. máj. 13. 23:06
 12/14 anonim ***** válasza:
De ha itt kérdezed, akkor mégse mondja el.. ezt tőle kéne megkérdezni...
2016. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szárral csakis minimálisan irányítunk lovat.A láb,a térd a csipő dolga leginkább.
2016. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt

Mar sokkal de sokkal jobban megy

2016. júl. 28. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!