Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kisfedeles PK? Vélemény,...

Kisfedeles PK? Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Milyenek a lovak? Milyen a társaság? Jók az edzők? A versenyeken (főleg Póniklubbosokon) sikeresek? Jól tanítanak ugrani?

2016. máj. 12. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali. Hát az Anikó egyedileg nem igazán foglalkozik senkivel, leginkább, vagy csak osztályban lovagoltat. Már persze, ha nem saját lovad van.

Járnak versenyekre, de hogy mennyire eredményesek... én azt mondanám kicsit zakkantak a lovai amennyire én tudom, de én csak hallomásból tudom.

Ugrani meg szerintem nagyon ritkán ugranak.

2016. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 s.katus23 válasza:
Egyeltalan nem ertek egyet az elottem szoloval . Minden lovunk megbizhato ,egeszseges . Rendszeresen ugratunk, versenyzunk .Az eredmenyessegrol csak annyit , legutobbi versenyunkon pk1ben es pk2ben 1.helyen vegezzek a lanyaink. a kicsik fsz3ban 1. 2. ,3. helyet ertek el. de ha n bizol benne fent van egy eredmenytablazat is az interneten . osszel fog Karolinanal 2 lovas tavasszal pedig mg ketto lovas dijugrato rajtengedelyvizsgat tenni .Ajalom mindenkinek . a tarsasag kiváló , lovas turak es terepek is varnak rad . az ugrató csapat lent volt most Kiskunhalason edzőtáborba Tuska Pálnál . edzpink mindent megtesznek a fejlodesunk erdekeben .
2016. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!