Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Önbizalomhiányos ember meg...

Önbizalomhiányos ember meg tud tanulni lovagloni?

Figyelt kérdés

Néhány alkalommal már voltam. Imádom, alig várom, hogy kint legyek. Amint felülök, semmi gond, nagyon élvezem, szinte el se jönnék. Viszont mellette, hát... Állandóan úgy érzem, h nekem nem fog menni, béna vagyok ,szerencsétlen, idióta ,stb...

Azért sikerülhet?


2016. máj. 16. 17:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
96%
Persze! Fogd fel úgy ,hogy sikerülni fog! Megtudod csinálni! A ló az ember legjobb barátja! Bízzál magadba hidd el menni fog! Gondolj ara ,hogy utána mindenki büszke lesz rad! Sok sikert! :)
2016. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Tényleg fura, mert amit eddig próbáltam, de féltem tőle, nem jött be, azt ki nem próbálnám soha többé.. De a lovaglás... Hát, szerelem a javából. És az ismerősök, ha megtudják, csak pislogna, hogy TE fel mertél rá ülni? Hát még akkor mit szólnának ,ha látnák, milyen boldoggá tesz :D
2016. máj. 16. 17:51
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
A lovaglás( ez igaz) ÖNBIZALMAT AD!! Menni fog nyugi! Megtudod csinálni :) ! Ha egy nyolcvan éves mami még vágtázik akkor neked menni fog! 😂 Nyugi, a ló segít neked bízz benne !! SOK SIKERT 👌💜
2016. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Tényleg ezt nem értem.. A hátán nincs gond, figyelek, nem parázok különösen, de valahogy mellette állni, kicsit fura.

2016. máj. 16. 20:16
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ügyesedsz, ráérzel egyre jobban azt fogod érezni: hogy nézdmár, ez megy, meg ez is... szóval egyre jobb lesz. Azonban lesznek mélypontok, amikor az sem megy, amiben tegnap még ötösre vizsgáztál.

5 éve van saját lovam és járok lovagolni, vannak napok, amikor minden a legjobb, aztán meg bőgök, mint egy ötéves, mert semmi nem megy. Ilyen ez a popszakma :D

2016. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mellette állni fura valami ilyent írtál bennem is ez volt amikor kezdtem vagyis egy éve, na ez megszűnt azóta imádom ölelgetni, puszilgatni őket:D imádom az állatokat és gyönyörű állatoknak tartom a lovakat. Én is iszonyú önbizalomhiányos voltam és igenis sokat segített nekem a lovaglás!:) heti egy alkalom de az az egy óra az enyém és csak élvezem, főleg a vágtát imádom
2016. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen, ez az utolsó olyan iszonyat rossz volt, hogy bőgni tudtam volna... Én is heti 1x megyek, de ha lehetne, minden nap reggeltől estig kint lennék :D
2016. máj. 18. 22:50
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen én is így vagyok, egyik rokonommal járok, aki azért nem az én korombeli de akkor is olyan jó ember ez még egy ráadás😊 most is alig várom túlélem holnapi angol vizsgám és szombaton meg megyek lovazni😀
2016. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát persze, hogy menni fog, ha igazán akarod!

Engem mindenki bántott az általános suliban, amiért szerettem a lovakat, tönkretették az önbizalmamat de a lovak, a lovaglás élménye mindig kikapcsolt és lelket öntött belém. Sok sikerélményt adott, attól függetlenül, hogy nem minden edzés életem fénypontja, vannak rosszabb napok is.

A jó napok viszont kárpótolnak ezekért százszor. Úgyhogy hajrá, sok sikert neked :).

2016. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy meg.


Én iszonyatosan önbizalomhiányos voltam - sőt, még most is az vagyok.


Legelső lovasórámon fordítva ültem fel a lóra xD


Most már terepen galoppozok, ugratok, száguldok :)

2016. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!