Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy ló, aki nagyon régóta...

Van egy ló, aki nagyon régóta tetszik és eladó.. Bízzam a szerencsére? L/12

Figyelt kérdés
Van egy ló, aki nagyon régóta tetszik és eladó. Meg szeretnénk venni de kicsit tartok tőle, hogy esetleg nem túl jó választás lenne Rólam: 12 éves vagyok, kb.2 éve lovagolok és mind a 3 jármódban biztonságosan közlekedem. Ki fogom próbálni a helyszínen, de félek nem nagyon fog az új lovardához igazodni. A ló fajtája oldenburgi és 17 éves kanca Bízzam a szerencsére?

2016. máj. 29. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerencsén alapszik egy lóvásárlás az kidobott pénz. Vigyetek magatokkal hozzáértőt ,edző,állatorvos akiben megbíztok. Sok ló még 20 évesen is jó állapotban van,én azért fiatalabb lovat választanék 6-10 évest .
2016. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, Hozzáértőt mindenképpen vigyetek,nehogy csak úgy rátok sózzák.Ha 12 éves vagy első lónak egy 17 éves kanca szerintem megfelelő, mivel valószinüleg tapasztaltabb és nyugodtabb mint egy fiatal.Persze ezt sosem lehet tudni hogy jó lesz-e az a ló, de úgy se lesz tökéletes hisz az nincs.
2016. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem 17 éves lovat semmiképp ne vegyél... ha a kora miatt elpusztul, minél fiatalabb vagy, annál nehezebb feldolgozni.
2016. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelőnek: a 17 éves ló nem olyan öreg. Ahova én járok lovagolni, ott egy 28 éves ló él és virul, lehet rajta ülni, teljesen jól megy, és szerintem 11 évre teljesen megéri lovat venni, bár nem tudom, te hogy vagy vele...
2016. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha 12 éves vagy, és Ő lesz az első lovad, akkor szerintem megfelel ez a ló, de persze minél jobban megy, annál fiatalabb lovakkal is könnyebben el tudsz bánni. Persze ezzel nem azt mondom, hogy nincs olyan ló, aki öreg, de nehéz vele menni, mert természetesen van, és olyan is, aki fiatal, de könnyen lehet irányítani, hiszen nincs 2 egyforma ló :)
2016. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 eve lovagolsz, az meg keves. Elso lonak jo otlet nyugodtabb lovat venni, de szerintem egy 8 eves a jo valasztas.Az oldenburgi onmagaban jo fajta, de tenyleg oreg. Es neked is kene meg mondjuk 3 evet lovagolnod. Tovabba ha indultal mondjuk 2 versenyen akkor vennek a helyedben lovat. Amugy sok sikert!
2016. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
es meg ajanlom ezt a cikket_ [link]
2016. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 17 éves ló tényleg nem olyan öreg, én 16 évesen vettem meg az ügetőm, most 21 éves és köszöni él és virul, imád terepre járni és az a helyzet,h még versenyezni is szeretne sokszor kint más lovakkal, a 3 évesem pl sokkal lustább egyed, jó lovakat kell kifogni❤sok szerencsét
2021. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!