Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ez a lo? Velemenyek?...

Milyen ez a lo? Velemenyek? Nekem nagyon tetszik

Figyelt kérdés

[link]

:)



2015. ápr. 14. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egyáltalán nem, főleg a hátsó fele, mondjuk ha egyetlen normális fotó lenne róla...

12 évesen, hobbilóként, úgy, hogy a lovas alatti fotó nincsen (márpedig ha igényesen lovagolják, azt nyilván meg akarják mutatni), nagyon sok érte ez az összeg.

2015. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A színe kétségtelenül gyönyörű, de nem ez alapján veszünk lovat. Szerintem amúgy annyira nem rossz (annyira nem is kiemelkedően jó), de azért kérdezd meg az edződet, vagy valamelyik megbízhatóan hozzáértő ismerősödet is, hogy szerintük érdemes-e megnézni.
2015. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kertem rola nyeregalatti kepet:)
2015. ápr. 14. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

A lovagolt kép fontos, de ha messze van tőled egy videó még praktikusabb lenne. Abból szinte minden megmondható lenne. Persze, az sem ér fel az élőben való ellenőrzéssel.

Hobbira ránézésre tökéletes, kérdés, hogy hogy volt eddig lovagolva...Ha rá kell költeni egy átképzésre az nagyon sokba fájhat. Ráadásul ebben a korban némelyik már egyre kevésbé fogékony rá.

Az árat egyébként én is sokallom. Pang a piac...extra küllemű, alacsony szinten versenyző lovat már találsz 8-900.000-ért, akkor egy "egyszerű" hobbi ló ne legyen már ennyi. :) Ha ügyes vagy szerintem 500 alá simán lelehet alkudni.

2015. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen a videot elfelejtettem :(

Koszonom mindenkinek :)))

2015. ápr. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!