Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eladó vagyok egy benzinkútnál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eladó vagyok egy benzinkútnál. Van egy törzsvásárló aki nagyon tetszik. Aranyos velem. Mindig úgy köszönt:szia drága pár szót mindig beszélünk is. Bejelolhetem Facebookon, vagy túl nyomulós lenne?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Jézusom. Hány éves vagy??


Jelöld be nyugodtan, mi van abban? Ha nem akarja, nem kell elfogadnia.


Amúgy ez a bejelölöm fb-n ilyen 15 évesek ismerkedési módszere. Inkább legközelebb hívd el a moziba ha tudod miket szeret, vagy egy pizzára, könyörgöm, de ne fb-n próbáld már elcsábítani.

2015. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Khmm van családja...nekem is...
2015. jún. 13. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért is akarsz randizni vele??
2015. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert baromira tetszik...
2015. jún. 13. 12:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
omg. Mondd el a párodnak is. Biztos örülni fog neki!
2015. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne jelöld be.
2015. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelöld be, ha annyira akarod. Egyrészt nem muszáj elfogadnia, de ha el is fogadja, akkor még mindig nem kötelessége chatelnie veled. Csak ismerősnek jelölöd, abban nincs semmi rossz. Sokan olyan embereket is bejelölnek, akikkel egy szót nem beszéltek személyesen.
2015. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon tetszik, de nem akarok illetve nem merek kezdeményezni. Ha egyik vásárlásánál megkérdezte mi a nevem, és ő is Bemutatkozott,akkor mondhatjuk hogy akar valamit,vagy csak ismerős eladót akar a kasszánál?
2015. jún. 13. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem csak ismeros eladot akar...inkàbb tobbet. Valami fejlemény azota?
2016. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Családod kedvelte ezt a történetet azóta? :D
2018. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!