Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csikó lovas kisegyesület...

Csikó lovas kisegyesület vélemény?

Figyelt kérdés
Épp helyet keresek ahol tudok tanulni. Ez milyen? Ha valaki esetleg ott lovagol/lovagolt?

2016. jún. 1. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Öm a Seváékra gondolsz? Két fekete fríz féle és egy sárga lovuk van? Most nem is tudom a nevük. Tünde, Bogár és öm passz. Na ha rájuk gondolsz, akkor szerintem nagyon családias a hely, én mondjuk akkor voltam, amikor Sevának volt egy kis kihagyása és párszor voltam, de tetszett.

Hobbilovasok, szőrén patraccal, a lovak nyugisak, jófejek. De nem kifejezetten iskolalovaglás van, ami szerintem éppen annyira előnye, mint egy kicsit hátránya is. De én javaslom a helyet, ha rájuk gondolsz.

Szerintem egy igazi családias hely. Én kifejezetten ajánlom hobbira.

2016. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Asszem rájuk...tudsz részletesebben mondani róla valamit?
2016. jún. 2. 19:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen rájuk, a lovak: tücsök tündi és pata, és elírtam a nevüket mert csikó kislovas egyesület... van egy weboldaluk is, én így találtam rá: [link]
2016. jún. 2. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!