Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Azt mondta a kovácsunk, hogy...

Azt mondta a kovácsunk, hogy gombás a lovam patája. Valaki találkozott már ezzel a betegeséggel? Mivel kezeljem? Mennyi idő, mire meggyógyul? Dolgozhatok közbe a lóval, vagy inkább pihenjen?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék minden segítségért, hiszen a neten nem sok mindent találtam erről a problémáról, de szeretném minél hamarabb eltüntetni.

2016. jún. 9. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Leghumánusabb az állatorvos lenne
2016. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen sem lovagolnám, mivel egy ló addig ló, amíg van patája, azon túl már legjobb esetben is csak kolbász. Hatásos gombaölő szerből rengeteg van egyébként, patikában tudnak neked segíteni ebben, de mielőtt nekiállsz, én is felhívnék egy orvost, és megnézetném vele is.

Amit én még hozzá tudok tenni, hogy én talán betadinos vízzel is átmosnám párszor, mielőtt rányomom a gombaölőt, elkerülendő a felülfertőzést.

2016. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!