Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Esztergom Strázsa-hegy és...

Esztergom Strázsa-hegy és környékén találkozott már valaki vaddisznóval?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol előfordulhatnak, ajánlom ne este menjetek, és kerüljétek a bozótos részeket.
2016. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy most kétszer is belefutottam egy vaddisznóba olyan helyen, ahol kb. 20 év alatt egyszer sem és ahol a kutyákkal sétálunk. Azóta minden bozót mellett parázok, nem tudok már egy jót sétálni és élvezni a kutyákkal töltött időt. A lakott területeket és a várost meg se az egyik kutyám sem és én sem szeretjük. Ráadásul ott el sem tudom engedni őket. És pont ettől félek, amit írtál, hogy szinte mindenhol előfordulnak.
2016. máj. 25. 14:01
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Ott is, meg a 117-esen is, Esztergom-Kertváros meg a 11-es becsatlakozó közt. Meg ott egy nagy kupac őzzel is.

Ja mindegyikkel kocsival, az úttesten.

Nem harmadik típusú találkozás volt, ők is megúszták meg én is.

2017. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!