Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Műanyag kengyelben nem csúszik...

Műanyag kengyelben nem csúszik bele a lábam?

Figyelt kérdés
Eddig mindig vassal lovagoltam, viszont most pont abban a nyeregben ültem amihez az oktatóm műanyag kengyelt használ. Eddig mindig gondom volt azzal, hogy belecsúszott a lábam a kengyelbe és, hogy nem tudtam rendesen lenyomni, viszont most csak amikor egyszer megugrott a ló akkor csúszott belé. Mit tehetnék, hogy a vasba se szússzon bele a lábam?

2016. jún. 20. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Megfelelo meretu a kengyel, marmint nem tul hosszu?

Ha igen, akkor mar csak gyakorolnod kell. Szoritsd le jo erosen a sarkad es mindig ugyelj ra, hogy ugy is maradjon. Nehez es faraszto, de muszaj :// viszont egy ido utan hozzaszoksz, termeszetesse valik. Marpedig ha jol tartod a labad es a kengyel is megfelelo meretu, akkor nem szabad belecsusznia.

2016. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rovid kengyelhosszt szeretem es ugyanannyira volt allitva mint vAssal. Koszi azert a valaszt es hat igen gyakorlas, gyakorlas
2016. jún. 20. 00:51
 3/6 Nagy Nóra 88 ***** válasza:
Pontosan :) Még az szokott problémát okozni, ha túlságosan beledugod a lábad a kengyelbe...nem kell a talpad közepéig, mert akkor gyakorlatilag nem is tudod rendesen leszorítani a sarkad. Jó gyakorlás, ha kengyel nélkül lovagolsz, szigorúan leszorított sarkakkal, magabiztosságot és helyesebb tartást érhetsz el így :)
2016. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt

Az a gond hogy uhy erzem ha A labujjaim tovenel van a kengyel h kifogcsiszni ha leszoritom....

2016. jún. 20. 01:03
 5/6 anonim ***** válasza:

En is muanyagot hasznalok,de vasnal nekem is tobbszor bele csuszik a labam. Tegnap dijugrato versenyen voltam es azt figyeltem, hogy eleg sok muanyag kengyeles volt:)

Szolj az edzodnek hogy forditsa be ugy a labad ahogy lenne a legtokeletesebb es figyeld hogy ne csusszon ki:) nekem igy sikerult egyszerubben :)

2016. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Joszi a valaszt. Mindenkinek ment a kez
2016. jún. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!