Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes most lábszárvédőt vennem?

Érdemes most lábszárvédőt vennem?

Figyelt kérdés
Heti 2 alkalommal járok lovagolni, és nem tudom kell-e, mert még pár hónapja kezdtem, holnapután veszünk cipőt és nadrágot (ha már ott vagyok akkor veszek, ha muszáj). Eddig pályán lovagolok, lépés ügetés biztosan megy, vágtázni tanulok.
2016. jún. 29. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, igen és 5000 alatt néztem Decathlonba cipőt (gumis), és nadrágot (Fouganza, asszem ez a neve) megfelelő az egy olyan szinten állónak, mint én?
2016. jún. 29. 21:01
 2/3 anonim ***** válasza:

A Decathlonos cuccok jók, mert a saját márkás dolgaik (pl a fouganza) 2 éves garanciával rendelkeznek. Szóval tökéletes választás.

Én lábszárvédőre, és minden egyéb nélkülözhető tételre csak az első esés után ruháznék be, tekintve, hogy akkor dől el igazán, hogy akarod-e ezt csinálni, vagy inkább mégse. Kobakod legyen, az a legfontosabb, a többi majd szép lassan, ha már szükségét érzed valamiért.

2016. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cipőből bőrt vegyél szerintem, ez egy jó tanács :)

Nyáron még nem szükséges elleszel nélküle majd ha régóta jársz hűvösebb is lesz akkor érdemes :)

2016. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!