Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hobbi lovaglásra jó a patrac?

Hobbi lovaglásra jó a patrac?

Figyelt kérdés
Szőrén szoktam lovagolni de szeretem volna veni póni nyerget vagy patracot de a nyereg kisé drága lenne ezért gondoltam a patracot amin van heveder is csak nem tudom h menyire jó így sima lovaglásra
2016. júl. 1. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
NEM! Pont hogy hobbira kell nyereg, mert a gyakorlatlan lovas szètveri a ló hátát a hibáival!
2016. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp, főleg nem kengyellel. Sőt, kengyellel még a csúcskategóriás "patracok", váz nélküli nyergek sem teljesen biztonságosak a ló számára, majdhogynem rosszabb, mintha szőrén lovagolnál, ha nincs jól kialakított kengyelfelfüggesztése. Átmeneti megoldás, hogy vastag, puha patraccal lovagolsz, de olyannal, amin nincsen kengyel.
2016. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!