Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovarda Budapesten es környén?

Lovarda Budapesten es környén?

Figyelt kérdés
Kéne egy jó de megfizethető lovarda Budapesten vagy a közelében. Hobby lovaglás céljábol ugyhogy nem muszály hogy versenyistálo legyen.

2016. júl. 7. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírnád kicsit pontosabban, hogy mi számít neked megfizethetőnek, illetve, hogy ezért milyen dolgokat vársz? Pl., legyen-e legelő, fedeles, akadálypark, terep, stb-stb., mert úgy pontosabb válaszokat fogsz szerintem kapni.
2016. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Google a barátod

Beírod hogy: "lovarda Pest megyében" és kihoz pár száz találatot. Ha meg kinézel magadnak egy konkrét lovardát, akkor arról kérhetsz itt személyes tapasztalatokat, egy másik kérdésben :)

2016. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja egyenként végigkérdezni a lovardákat, hogy ismerjük-e őket, és van-e tapasztalat, hanem célzottan az a kérdés, hogy melyikről van, és milyen, ez idáig szerintem teljesen korrekt így :D
2016. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Muszáj!

Én mondjuk Csömörre járok, ott tudok véleményt formálni lovardákról, ha elérhető neked még. Vagy merre érdekelne lovi?

2016. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gödön van egy nagyon színvonalas lovarda ,kivàló az oktatás, családias hangulat, van hobbi és verseny irány is, megbízható lovak, igényes felszerelés :)

06307562622

2016. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!