Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az Epona Spanyol Lovasiskoláró...

Az Epona Spanyol Lovasiskoláról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Szeretnék 1-2 éven belül jelentkezni a képzésükre, mert egészen megfogott, de sajnos elég rosszakat olvastam róla. Kinek mi a véleménye róla? Esetleg saját vagy ismerősök tapasztalati? Miért ajánlanátok, vagy miért nem? Ha nem ajánljátok akkor tudtok esetleg valami hasonlót amiről jó vélemények vannak?

2016. júl. 21. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonlót külföldön találsz, én arrafelé keresgélnék, mint working student.

Biztos sokat és keményen kell dolgozni, nem a papír a lényeg, amit nulla tudással is megkapsz, hanem a tapasztalat. Nekem, mint klasszikus, a spanyol vonal nem szimpatikus, dehát ezt lovasa válogatja, én emiatt már nem tanulnék náluk. Tapasztalatnak biztos jó, biztos sokat lehet tanulni, viszont láttam már onnan kikerült lovasok hirdetéseit és némelyik kritikán aluli módon lovagol (és akkor azok még a legjobb fotóik, lovaik lehettek, amiket a hirdetésekben mutattak).

2016. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!