Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit kell foglalkozni egy...

Mennyit kell foglalkozni egy lóval?

Figyelt kérdés

Valaki tapasztalt lótartó letudná nekem írni, hogy 1héten mit és mennyi időt kell foglalkozni egy lóval?!


Előre is köszönöm! ^^



2016. aug. 3. 14:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Édesapámnak volt egy lipicai kancája fiatal korában(huszon évesen)

Szóval kapok tőle segítséget,és korábban leírtam, hogy vannak lovas ismerőseim(az egyik az utcánkban lakik).

2016. aug. 5. 02:48
 12/17 A kérdező kommentje:
És persze állatorvost tudok hívni.
2016. aug. 5. 02:49
 13/17 A kérdező kommentje:
És mielőtt megkérdeznéd, hogy miért nem tőle kérdeztem meg ezt az egészet..: azért mert (igazából nem az én lovam lesz, csak a legtöbbet én fogok vele foglalkozni) "meglepetés lesz szülinapjára, csak kint van németben és 3 hónap múlva lesz a születésnapja, viszont mi 2 hónappal hamarabb szeretnénk venni egy lipicait, mert tudjuk, hogy szeretne egy lovat, folyton arra célozgat..
2016. aug. 5. 03:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Én megértem, de azért kérlek készülj fel a leggyakoribb lóbetegségekből, hogy mik a tünetei... Mit kell csinálni vele míg nem ér ki az állatorvos. És ha minden leírtál volna az elején, akkor nem kellett volna futni a felesleges köröket. De annyi a lényeg, hogy lehet régóta lovazik az apukád, de egy edzőt majd nem árt hívni hozzátok. És sok boldogságot nektek a lóhoz ,apukádnak meg boldog szülinapot. :)
2016. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2016. aug. 5. 16:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap más van, és egy szabadnap. Legalább heti 4x ki kell menni. Én minden nap kimegyek.
2022. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja és minden nap 2x tragyazol, min. 3x etetsz, 2x csutakolsz, így valahogy. Előző voltam
2022. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!