Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magányos terhesség? 20 hetes...

Magányos terhesség? 20 hetes vagyok, a férjem is örült, de 6 hete vettünk egy lovat, azóta csak a lóval hajlandó foglalkozni. Ma kiderült hogy megszünt a munkahelyem, üvöltözött velem. Mit tegyek? Költözzek el, vagy türjek? Nem tudom.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 16:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Szia!bár nem vagyok tanácsadó de sztem ne költözz el ,semmiképpen nem az az elsődleges megoldás!Próbáld vele megbeszélni,hogy nem igy működnek a dolgok és nem az a megoldás hogy leordítja a fejedet,nem tudom milyen a kapcsolatotok alap helyzetben ezt te tudhatod hogy máskor is megengedett ilyet magának vagy eddig még nem fordult elő ilyesmi.ha nem tudod jobb belátásra bírni akkor esetleg vedd igénybe a családba valaki olyan személy segitségét akire tudod hogy hallgat....aztán jöhet szakember és csak aztán gondolkodj a költözésen,ha nem szeretnéd a gyermekedet egyedül nevelni majd...
2009. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy is! Menj ki puszild meg, mond hogy ennél nehezebb helyzeteket is meg tudtok együtt oldani és süss eg ydarab húst neki.

Persze, hogy a lóval foglalkozik, hiszen csak hat hete van itt. Foglalkozz te is a lóval. Azzal semmi teendőd most, hogy terhes vagy. Mi lesz később, ha már most pakolni akarsz? Ennél nagyobb dolgokat is meg kell majd oldani/bocsájtani. Nem arról volt szó hogy holtodiglan-holtomiglan?

Persze, hogy üvöltözött, mert megijedt. "haragudj" egy kicsit, de azért kínálj lehetőséget, hogy megengeszteljen :)

Na, előbb 30 dkg húst nyomjon le, aztán állj oda elé, hogy megkövethessen. De szexin lehetőleg, ne mint egy sárkány, sokkal jobb lesz neked is. A lovat meg feltűnően szeressed! Minden o. k. lesz, meglátod. Most mindketten feszültek vagytok.

2009. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

szia!


1 kismamával üvöltözni?? Már ne is haragudj....Szomi vagyok, hogy ilyen férfi van még....

Olyan, mintha a ló lenne most neki a "születendő" gyereke, nem az , aki hasadban fejlődik. Gondozgassa csak akkor! Egyet tehetsz: ülj le vele beszélni , higgadtan , hogy neked ez az állapot nem jó. A ló is fontos, de nektek a jövőtökre kell koncentrálni, a gyermeketekre! Ő ugyanúgy enni fog kérni , inni kérni , segítségre lesz szüksége. Ügetni sajnos nem tud, de két felelős szülőre lesz szüksége!

Ha a férjed belátó , tudni fogja hogy hol a helye. Ha nem , találj egy nagy bőröndöt és költözz el valamelyik rokonodhoz, vagy szüleidhez!

2009. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%

Szia!Szerintem ha nem is vegleg de egy kis idore hagyd ott es menj el par hetre szuleidhez vagy baratnokhoz.

Arrol h megszunt a munkahelyed arrol aztan vegkep nem te tehetsz.

A "lo-ugyet" viszont meg kell beszelnetek mielott a baba megszuletik.En tudom h egy lo apolasa,gondozasa sok idot vesz igenybe,ferjemek is tartottak.De a lo nem mehet a baba "rovasara", meg kell mondanod neki h sok segitsegre lesz szukseged.

Szoval szerintem most menj el egy kis idore,pihend ki magad mert az idegeskedes most nagyon nem tesz jot se neked se a babanak.

Sok sikert.

Udv:30 hetes pocakos

2009. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

Uccsó vagyok. Kismama vagyok , de már bocsi , az elfogadott, hogy üvölt egy férfi egy nővel főleg hogy terhes?? vitatkozni , elmélkedni ,mélyebb beszélgetéseket folytatni lehet. Na, és persze az is oké, hogy a lóval foglalkozik. 6 hete immár.

hejj, azért:)

2009. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,csak nagyon el vagyok keseredve.miota megvan az a lo,azóta semmi sem olyan.mindig kinn van a tanyán,ha hazajön(ha hazajön egyáltalán)mindig belémáll.a babáról meg mintha tudomást se venne.régen még simogatta a hasam,máér azt sem.lehet hogy a lo csak ürügy?már erre is gondoltam.egész nap csak bőgök...
2009. ápr. 21. 16:50
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

És folytatom, hogy össze kell szokni, eleinte mi is kétnaponta elrohangáltunk, meg más is, de tíz év után már az lesz a gond, hogy el ne fásulj a mindennapokban.

Nekem most kérték mag(másodszor) a kezem, de nem úgy alakult, mint a kedvesem elképzelte, és mire előkerültem olyan feszült volt, hogy kis híján hozzám vágta a gyűrűt, szinte kiabálta, h leszel a feleségem, épp nem mondta, hogy b. m.!De olyan aranyos volt, hogy így izgult, egész éjjel nem aludt, azóta is mosolygok, ha eszembe jut. Már ő is feldolgozta.. Nem offnak írtam, hanem példaként.

Most már te nem költözhetsz, ha csak nagy baj nem lesz, egy család vagytok. Meg kell mindent beszélni meg oldani. A bőröndöt add el!

2009. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

"Olyan, mintha a ló lenne most neki a "születendő" gyereke"


látod milyen gondoskodó? Inkább örülj neki. Mindenki felemeli néha a hangját, várd ki, míg lehiggad és bocsánatot kér. Annál édesebb lesz a békülés.

De szex és teli has!Ezeket azért nem kell felfüggeszteni.

2009. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

No komment , nekem ez már sok. Ha majdnem hozzámvágták volna a gyűrűt, mert "szegény annyira izgult"..., biztos jól esett volna és ez a természetes.

Egyébként vannak itt nagyon jó tanácsok is, érdemes olvasgatni őket!:)

2009. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Már ne haragudjatok, egy kismamával miért ne lehetne kiabálni? Nem lesz talán hallás károsodott. Emberek vagyunk, elszakadhat néha a cérna. A kismama elsősorban feleség, társ. Az apa mag kispapa, meg kell emészteni az előtte álló felelősséget, ki kell találni, hogy fogja eltartani a családot, jön a válság is..

Milyen család az, ahol sose kiabálnak? Félő, hogy elfojtanák akkor meg a feszültséget. Ismerek ilyet többet, de vagy válás lett vagy féloldalú kapcsolat a vége.

Emberek vagyunk, kiabálunk, veszekszünk, kétségbe esünk és megbékülünk. Én elhiszem, hogy rosszul esett, és csúnya dolog is kiabálni, de ilyen előfordul. Minek sírdogálsz magadban, miért nem beszélsz vele?

Annyi haszna lesz a munkanélküliségnek, hogy tudsz menni vele a tanyára. Elhiszem , hogy rosszul esett, de hamarabb kijuttok belőle, ha azon gondolkodsz te is, hogyan pótoljátok majd a kieső bevételt! Fel a fejjel, holnap már nevetni fogsz ezen. De muszáj megbeszélnetek. Amikor nyugodt, megpihent, és tud rád figyelni(nem meccs közben)és tényleg ne éhesen, mert az reménytelen!

Nem kell sírni! Nagyobb dolgokat is rendbehoztál te már ennél.!

2009. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!