Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találom meg az olimpiai...

Hol találom meg az olimpiai felvételeket a lovaglásról?

Figyelt kérdés

Kerestem angolul, magyarul, de sehol nem találom a teljes vetítést... Eredetileg élőben néztem volna, de szépen lecsúsztam róla. Megköszönném, ha az eddigi pályákat is be tudná valaki linkelni, annak mégjobban örülnék, ha az élő vetítéshez is adna forrást.

Előre is köszi! (Igen, lehet, hogy kretén vagyok, a cimborás megjegyzéseket hanyagoljuk pls)



2016. aug. 8. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti van olyan oldal ami követi az eseményeket (sajna nem tudok ilyet) de az eredményeket tuti hogy írják
2016. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már rábukkant egy barátom erre az oldalra: [link]
2016. aug. 9. 16:04
 3/4 anonim válasza:

Ha élő adást akarsz nézni ajánlom ezt

[link]

jobb oldalt fel vannak sorolva a sportágak ami aznap lesz, ott látod h online stream, és ami épp zöld, arra tudsz rákattintani, az megy éppen.

Hát visszamenőleg nem tudom hol lehetne megnézni, de figyeld hogy mikor lesz és próbálj abban az időben otthon lenni és géphez ülni

2016. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. aug. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!