Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek elég ennyi lovaglás?

Szerintetek elég ennyi lovaglás?

Figyelt kérdés

Első 1 hónapon, mennék öt napot egy héten, fél órát

utána amikor le telik az az 1 hónap akkor pedig mennék egy héten 2 napot DE 1 órát


szerintetek ez idő alatt lehet fejlődni?



2016. aug. 11. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze

Mihez képest? Hova akarsz fejlődni? Rendszeres lovaglással mindenképpen fejlődsz, csak mondjuk ha majd versenyezni szeretnél, ahhoz nem lesz elég. Ha csak meg akarsz tanulni lovagolni, akkor elég.

2016. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, en heti 2vel (1 ora) sokat fejlődtem, de persze ehhez olyan edző kell aki nem csak utaztatni akar, hanem lovagoltat :)
2016. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm

egyenlőre meg szeretnék tanulni rendesen lovagolni és majd utána jöhet a kicsit komolyabb de az még később lesz :)

2016. aug. 11. 16:49
 4/6 A kérdező kommentje:
És az edzőm szerintem nagyon jól tanít :)
2016. aug. 11. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, gyakorolj sokat, és menni fog az! :) A lényeg az, hogy rendszeresen csináld, ne maradjanak ki hetek/hónapok, mert nagyon könnyű kiesni a ritmusból. Ha van hozzá érzéked és az edződ valóban jól oktat (ez nem egyenlő azzal, hogy kedves és dicsér!), érezni fogod a fejlődést.
2016. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg csak akkor dicsér ha megy valami de egyben türelmes és határozott is az edzőm
2016. aug. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!