Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen profi belovaglókat...

Milyen profi belovaglókat ismertek? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves csikóm, szeptembertől lesz rendszeresen lovagolva, most sajnos a sérülésem miatt még nem lehet. Ugrani egyszer ugrottunk vele a kipróbáláson, lép, üget, vágtázik. Hétfő-szerda-péntek mennék én vele edzésre, hétvégén csak lelovagolnám. Viszont arra gondoltunk, hogy jól jönne egy olyan személy, aki segít a belovaglásában. Kedden és/vagy kimenne a lóhoz, egyedül ellátná, felnyergelné, utána odaadná a kajáját. Szóval én nem lennék kint. Jól szituált lovardáról van szó, viszonylag könnyen megközelíthetően. Olyan határozott lovast keresek, aki segít belovagolni, nem esik le, viszonylag profi, és olyan 3000-5000ft-ért vállalja alkalmanként. A lovardában nincs ilyen ember sajnos. Nem felestartót keresek, nem ingyenlovaglást ajánlok, és nem egy 10 éves kislányt keresek, hanem olyat, aki segít elindítani a lovat. A kérdésem az lenne, hogy mi a véleményetek erről, jó ötlet-e, vagy elég lenne ha csak én lovagolnám heti 4x-5x? Edzővel persze. Illetve, ha érdemes lenne megpróbálni, akkor tudtok ajánlani valakit, aki megfelel a fetételeknek? Ezer hála, mindenkinek megy a zöld kéz aki nem kötekedni akar :). Ja és a ló dél-Pest megyében található.

2016. aug. 26. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az edző nem vállalja, nincs olyan lovasa, aki igen? Esetleg úgy, hogy fizetsz egy edzést, ez az edzőnek jó, mert +1 órája van, a lovasnak jó, mert ingyen kap edzést, neked is jó, mert ugyan az az edző viszi a lovat.

Én a magam részéről nehezen tudom elképzelni, hogy x dolgokat csináltok, tanultok az edződ módszere szerint és jön valaki más, aki meg full máshogy lovagolja a lovat.


Egyébként lovasok.hu-n vannak hirdetések.

2016. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!