Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Házi készítésü sörény és...

Házi készítésü sörény és farok boncoló?

Figyelt kérdés

A lo vam sörény és farka száraz, töredezett, és nehezen kezelhető! Adna valaki egy receptet?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 29. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
boncoló?
2016. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, amivel a kócokat ki tudom fésűlni, és puha, fényes lesz!

Mi baj van ezzel?

2016. aug. 29. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, csak mifelénk ezt bontónak mondják. Boncolni a halottakat szokták.
2016. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmire gondolsz?

2016. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira töredezett és száraz a lovad sörénye és farka, ott a takarmányával is baj lehet. Rá kellene jönni mi okozza, mi hiányzik neki.
2016. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem érdemes itt körülnézned, sok jó dolog van fent amit maguk tapasztaltak ki a gazdák.

2016. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Belsőleges recept a lenolaj (vagy lenmag forrázva, a szőr fényesítésén túl sok jó hatása van, főleg az emésztésre). Plusz természetesen jó minőségű széna, kellő mennyiségű abrak.


Külsőleg: megmosod, bebalzsamozod emberi hajbalzsammal és leöblíted. Ismétled 2-3 hetente. Van aki ken rá kókuszolajat, próbáltam, de iszonyú zsíros lett tőle és beleragadt a por pedig csak egy keveset használtam, de még az is túl sok volt.

2016. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bontó, vagy kifesulest segítő spray. Előttem jól írják
2021. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!