Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleménytek Pachl Péterről?

Mi a véleménytek Pachl Péterről?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnének inkább. A módszereiről,stílusáról és mint magáról emberről. Készülök menni hozzá és kivánsi vagyok mire számítsak.
2016. szept. 6. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Körülbelül 10 évvel ezelőtt volt az edzőm, úgymond idomítási alapok megszerzésének céljából, mert egyébként díjugrató vagyok, és ahhoz kellett, hogy megtanuljam az alapokat - merthogy mindennek az idomítás az alapja.

Ilyen távlatból az ember nem sok mindenre emlékezne, de a Pachli - ahogy hívjuk, akik kicsit ismerik -, nagyon jellegzetes stílusú edző. Mondhatni végiglovagolja veled a földről az egész edzést, rengeteget magyaráz és mutogat, akkor és abban a pillanatban mindent, amikor kell. Nekem fél órás - 40 perces edzéseim voltak vele, és bár akkor még kicsi voltam - 13 éves -, nagyon keménynek éreztem őket, szakadt rólam a víz a végére.

Nem tudom, hogy te hol tartasz díjlovaglásban és mennyire mehetünk bele a szakmai kérdésekbe - ha már versenyzel, elképzelhető, hogy már magasabb szintű kérdéseket tudsz feltenni nekem ővele és az edzésmetódusával kapcsolatban -, de szívesen válaszolgatok neked privátban bármire, ami érdekel.

Emberileg egy elég korrekt embernek ismertem meg, nem kertel, nagyon őszinte, talán akkor nekem túlságosan kemény is volt, előfordult, hogy álomba sírtam magam egy-egy edzés után, de én azt gondolom megérte. Amiket tanított, a mai napig használom őket, és belém ivódtak, és visszagondolva, nagyon örülök, hogy ismerhettem őt, és hogy hozzá járhattam.

Vannak akik bírálják, illetve van egy ismerősöm, aki nagyon sokáig hozzá járt és eredményesek is voltak, csak aztán elváltak útjaik, nézd, mindenkinek más recept válik be, és nincs egységes edzésmetodika, de én nem bánom, hogy vele edzhettem egykor.

2016. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!