Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy póni, akit nagyon régóta ismerek és szeretek. Az lenne az egyik választásom, hogy ezt a pónit egy másik kisebb pónival együtt otthon tartanám.( megvan a kellő szaktudásom, de itt nem ez a lényeg)

A másik választásom az , hogy lenne egy B2-re felkészített sportpóni, akit bértartásban tartanék egy sportlovardában.

Szóval szerintetek inkább LEGYEN KAPCSOLATOM EGY LÓVAL, de ne ugorjak versenyezzek, ne legyen szép nyeregalátétem ilyesmim, csak a szükséges dolgok, VAGY

legyen egy sportlovam,akivel ugorhatok versenyezhetek de sosem lesz vele igazi kapcsolatom?


Kérlek ne sértsetek meg, ne gúnyoljatok!!!


2016. szept. 23. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy azt a sportpónit is meg fogod szeretni.

szerintem bértartásba tartsd a sportpónit,és egy idő után meg fogod őt is szeretni, és még lehet ugranod is :)

2016. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne igazi kapcsolatod egy bértartásos sportpónival? Te már ráfeszültél erre a kérdésre, hogy azt a lovat ismre, tuti jó kapcsolat, és soha többé eggyel se. Ez nem így megy, a közös munka, a foglalkozás, stb mindig meghozza a jussát, és össze tudsz csiszolódni a sportpónival is. A tényleges kérdés az, hogy otthon tarts két pónit, és ne versenyezz (vagy ne azonal), viszont onnantól ne legyen se nyaralás, se ünnepnap, mert lovakat tartasz, vagy versenyezz eggyel, aki bértartásban van, és kicsit szabadabb lehetsz, ugyanakkora felelősség mellett.

A fő kérdés az, hogy számodra mi a fontosabb.

2016. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké de én úgy értettem, hogy egy sportlovardában nem lehet csak úgy szőrén fölülni a lóra és mezőkön vágtázni, stb
2016. szept. 23. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Én évekig tartottam sportistállóban a lovam, de soha senki nem állt elém egy vasvillával, hogy ha szőrén fel merek ülni a saját lovamra, biztos, hogy megöl. Meg terepre is úgy jártam ki, ahogy nem szégyelltem. Sőt, miután lepacsiztam az éjjeliőrrel, akkor, amikor nem szégyelltem (vgy amikor nem féltem a vaddisznóktól). :D De gond nélkül belefért minden, kézen idomítás, terep, futószár, kocsizás, minden. Csak az edzések egyszerűbben megoldhatóak voltak.
2016. szept. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a sportlóval miért nem lenne kapcsolatod?
2016. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ,mert igazából csak lovagolom és versenyzek vele, ennél jobban nem fogllalkoznék vele.
2016. szept. 24. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor hintalovat kérjél inkább aputól. Édes istenem.
2016. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem úgy értettem, hogy csak versenyre használnám,de bértartásban igazából nem én etetem, itatom, nem én trágyázok ki alóla stb.

Csak felszerelem lelovagolom minden nap

2016. szept. 25. 12:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem amíg bértartásban volt a ló, de mindig úgy mentem, hogy legalább egy etetésnél ott legyek, vittem neki külön főtt lenmagot, gyakran elvitte legelni, sokat jártunk terepre, kocsiztam vele, nyereg alatt és kézen is dolgozott. Szóval ez indig csak rajtad áll, hogy mit kezdesz vele. Ha ki akarsz rágyázni alóla, azt is megteheted, náluk volt is, aki esténként magának leszedte a ganét. És ez sportistálló.
2016. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!