Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyiket válasszam?

Szaszito0801 kérdése:

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Holnap elmegyünk a Decathlonba és egy valamit választhatok....:( Ez itt a gond, nekem kéne még pálca és szeretnék egy lovas kefe szettet ami a húgomnak már van! Pálcám is van csak túl rövid, nem éri el a lovamat...ti melyiket választanátok? A lovardának ahová járok vannak keféi illetve pálcái is de jobb ha van saját, nem?? Illetve amit holnap nem tudunk megvenni azt késöbb egy "kis" idő múlva megvesszük. Ti melyiket választanátok/tartjátok fontosabbnak? (Hozzá kell tenni hogy a lovamat csak pálcával tudom felnyergelni mert heveder bajos a régi gazdájának köszönhetően! De nem szoktam vele verni, azért van nálam mert ha nincs akkor elhatalmasodik rajtam a ló és csipked.) A válaszokat előre is köszönöm! :)

#Melyik válsszam lovaglás lovaseszközök
2016. jan. 1. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tud normális választ adni vagy tanàcsot!! :/ :(
2016. jan. 1. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:
A pálca fontosabb szerintem, mert jobb ha mindig van nálad, a hugodtól meg tudsz kölcsön kérni kefét.
2016. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszod
2016. jan. 2. 12:58
 4/6 Linó03 ***** válasza:
Tudom, hogy már késő, de pálca. Pucolóeszköz minek, ha van a lovardában. Vagy a saját lovad? Mert úgy más, de tényleg tudsz a húgodtól kérni.
2016. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha túl rövid a pálca akkor told meg a karod mozgatásával. 😊
2016. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat...megvan a pálca!! ;)
2016. jan. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!