Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 31 évesen még érdemes elkezden...

31 évesen még érdemes elkezdeni lovagolni?

Figyelt kérdés

Életem nagy bánata, hogy nem tudok lovagolni. Imádom a lovakat , de eddig nem volt lehetőségem foglalkozni vele. Gyerekkoromban pénz nem volt rá, később idő, aztán munka, gyerek, stb. Most adott lenne minden. Nem lenne már késő belevágni? Gyerekeket és tizenévesek látok lóháton. Nem fognak kinézni egy lovasiskolából? Nem akarok se versenyezni, se semmi komolyabb célom nincs vele, pusztán az élvezet.

Szerintetek?



2016. szept. 25. 19:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lovagolni sosem késő. :)
2016. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Apukám 40 fele kezdte el :) Most már velem szokott kijönni lovagolni. Sose késő elkezdeni. Íjászkodik is, most lovon próbálgatja :D
2016. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen, sose késő. A párom 31 éves, mindketten lovagolunk, saját lovaink vannak, és mi is oktatunk, nem számít, hogy hány éves vagy, ha ez az álmod, ne mondj le róla!
2016. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 fjord horse lover ***** válasza:
lovagolni sosem késő elkezdeni. (mondjuk én 5 éves korom óta lovagolok, most vagyok 12) de ez NEM baj!!! én csak ajánlani tudom nagyon szuper!
2016. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes tapasztalatom szerint.

Pl. én egy éve kezdtem 46 évesen (férfi, 80 kg).

2016. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Az edzőm 40 évesen kezdte, szóval hajrá 🌟🐴
2016. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Versenyezni már nem fogsz ennyi évesen de ha nem baj akkor hajrá
2016. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Agárdi Éva válasza:
71 éves vagyok 3éve lovagolok, lovakat csak képről ismertem. Véletlenül került hozzám egy lovacska. Nem bértartásban vannak a lovak, együtt töltöm velük az időmet. Megtanultam az gondozásukat, bármikor eltudunk menni lovagolni. Nem bántam meg.
2016. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen :)
2016. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Egy hónapja, 38 évesen kezdtem el én is a lovaglás, ugyanolyan félelmeim voltak, mint Neked, hogy "öreg vagyok, kinéznek, el se vállalnak"...Kellemes csalódás ért, a lovaglás SZUPER, gyerekkori álmom volt nekem is, de pénz és lehetőség hiányában én is csak most tudtam elkezdeni. Szóval ne habozz, MINDENKÉPP menjél !!! :-)))
2017. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!