Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 31 évesen még érdemes elkezden...

31 évesen még érdemes elkezdeni lovagolni?

Figyelt kérdés

Életem nagy bánata, hogy nem tudok lovagolni. Imádom a lovakat , de eddig nem volt lehetőségem foglalkozni vele. Gyerekkoromban pénz nem volt rá, később idő, aztán munka, gyerek, stb. Most adott lenne minden. Nem lenne már késő belevágni? Gyerekeket és tizenévesek látok lóháton. Nem fognak kinézni egy lovasiskolából? Nem akarok se versenyezni, se semmi komolyabb célom nincs vele, pusztán az élvezet.

Szerintetek?



2016. szept. 25. 19:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a bíztatást, azóta elkezdtem én is, és imádom :) Felesleges volt aggódni.
2017. jan. 30. 22:16
 22/23 VallerVircsike válasza:
Ahhoz, hogy lovagolhass lehetsz túlsúlyos is! :D Akaraterő és szeretet kell ehhez, nem az hogy milyen magas vagy és milyen súlyú... Vágj bele, ennél szebb sport nem igen van! :)
2017. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

anya 43 évesen kezdett el lovagolni (4 éve), és most már lovasoktató és ló oktató, tehát csak előre!! :D

Amúgy a legidősebb tanítványa 50 éves, és nemrég kezdett ő is lovagolni... :)

2017. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!