Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dijugrató versenyre lófajta?

Dijugrató versenyre lófajta?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyedtöl is függ de azért még is...

2016. szept. 29. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Haaaaat azert a penzert nem biztos hogy van. Egy jovelvert tudsz venni ennyiert, de ha nagydij szinten akarsz ugtatni, akkor ra kell szannod xsaka. lo vetelarara akar millios osszeget is. Ennyiert egy olyan hobbilovat kapsz, ami nagyon jo, szepen tamaszkodik, baja nincs. De ugrolovat, versenylovat nem biztos. Vagy ha megis van, gondolj arra, hogy valami nem stimmel vele.

Neked milyen szinten megy az ugratas? Voltal mar versenyen? Mekkoran? Milyen eredmennyel? Milyen loval, az kinek a lova volt?

2016. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*felvert
2016. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lovardám lovával voltam ott 1mérert ugrottunk még nem akarok sokkal nagyobbat ugrani majd később csak kérdeztem
2016. okt. 3. 16:06
 14/15 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a belovaglás ha elviszem az oldenburgi csikót szakemberhez?
2016. nov. 19. 08:12
 15/15 anonim ***** válasza:

30-60 ezer/ló, vagy ennél magasabb, átlag 3-4 hónapra szotkak belovaglást vállalni. Plusz a tartás díja, ami kb ugyanennyi.

Én csikót semmiképpen nem vennék amúgy kezdő ugratóként ugró versenyzési céllal, mert az igazán jól nemigen végződhet.

2017. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!