Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi lovakról? A legfontosabb szempont a nyugodtság!

Figyelt kérdés

Mint mondtam a kiválasztás fő szempontja az idegrendszer, nyugodtság. Ha ezek nem jók akkor milyet vegyek? Tudom, hogy ezt fajtára nem általánosítható, de legalább, hogy merre nézelődjek (első lovam lenne):


[link]


Ennél a fríznél az is kérdés, hogy megéri-e az árát (mert picit sok).



[link]



[link]


Ez két ló, de azt írja, hogy kb. ugyanolyan kedélyűek.



Nagyjából ennyi.



2016. okt. 17. 20:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni, hogy "hidegvérű" fajtát nem szeretnék (nekem túl stramm (48 kg vagyok).

Ja és főként gyerekek lovagolnának a lovon

2016. okt. 17. 20:33
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Képek alapján a kancát nézném meg élőben.
2016. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első lónak, gyerek alá egy bekocsizott lipicai mén mondjuk nem igazán esélyes. A két 16-17 évesre a gatyád is rámegy hamarosan.


Kérdés mennyi a keret. Én inkább iskolalovakat néznék számodra, mert azok már bizonyítottan jól viselik a kezdőket és a gyerekeket. A szűk keresztmetszet általában a pénz, a nem, az egészségi állapot, aztán a kor - mindamellett, hogy nyugodt, jól belovagolt legyen. Ezek alapján szűrnék.

2016. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyiksem túl alkalmas. Fríz is túl zömök,hobbilónak meg amúgyis irreálisan drága. A csikós kancák ,meg a másik lipicai sem pont gyerek alá valóak.

[link]



[link]

2016. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezek közül szerintem sem alkalmas egyik sem. A fríz első lónak kezdő lovas alá semmiképp nem jó mert makacs és nehezen kezelhető és nem nagyon szeret dolgozni.Én nem fajta alapján választanék hanem iskolalovakat keresnék amik már tapasztaltabbak.
2016. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


És mit gondoltok róla?

2016. okt. 18. 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:
4 éves ló,és a videó alapján van még mit képezni rajta. 500 ért támaszkodni nem tud,hátát nem használja,de legalább széplak.Kevesebbért,vagy ugyanennyiért találni olyan lovat amibe több munka van már,és minőségibb.
2016. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2016. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebben az 520 ezresben a színe kerül ennyibe, leírás nincs is. Ilyen gyengén képzett lovat azért nem ajánlanék kezdőnek, hacsak nem nagyon jó oktatója, edzője van, mert ha most így közlekedik/néz ki/rombolja magát egészségügyileg a ló (illetve a lovasa), azt egy kezdő nem valószínű, hogy fogja tudni korrigálni.
2016. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8:


Az elküldöttek közül te melyiket vennéd?

Az Angol-Arab lovak nem idegesek (mert lehet hogy rosszul, de én úgy tudtam)?

2016. okt. 19. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!