Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miben jobb lovagolni? Térdig...

Miben jobb lovagolni? Térdig érő zokni, dzsepsz vagy térdig érő lovagló csizma? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Most bokáig érő lovagló csizmám van (Fouganza)és vagy térdig érő csizmára cserélném le (ha abba kényelmesebb lovagolni) vagy nem cserélném le és akkor vennénk dzsepszet vagy térdig érő zoknit. Melyik a jobb opció??

#lovaglás #ló #csizma #zokni #lábszárvédő #dzsepsz #térdig érő zokni #térdig érő csizma
2016. nov. 9. 09:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem van lovaglócipőm és csizmám is. Mindkettő fouganzás és gumi szóval ne gondoljatok vagyonokat érő lábbelikre.

A csizmát csak hidegbe veszem fel amihez vettünk csizmabélést nekem így tökéletes és nem fázok benne - vastag zoknival-

De a cipő az egy álom *.* Nagyon szeretem. Lovaglózoknival hordom. Szerintem ez a legjobb választás.

Versenyekre cipőt és dzsepszet viszek. De ebbe nem nagyon szeretek lovagolni.

Szóval én egyértelműen a lovaglócipő + térdzoknira szavazok

2016. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!