Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők? Ti milyen cipőt...

Lányok, nők? Ti milyen cipőt hordtok és mit vesztek hozzá? Zoknit vagy harisnyát?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy ki mit mivel szeret felvenni. Korotok is írjátok le. Én általában magassarkút hordok, vékony harisnyával. 15-20den. Mostanában már 40 denes harisnyát veszek a lábfejet nem takaró cipőimhez. Bokacsizmában még marad a vékony harisnya. Zoknit nem szeretem, csak futáshoz veszem fel. 22L

2014. nov. 8. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Martens vagy acélbetétes bakancs boka/térd/combzoknival. Harisnyát nem hordok, mert nem bírom az anyagát, viszkezek tőle, mint az állat.

Nyáron a gladiátorszandált természetesen mezítláb hordom :D

24L

2014. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Most épp ilyet, harisnyazoknival vagy norvégmintás zoknival.

15l

2014. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, *ilyet, csak feketében.
2014. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vastagabb tornacipőt zoknival. Alkmakkor veszek fel harisnyát, lapos talpú alkalmi cipővel. Nyáron sarut, mezítláb. Télen csizmát, zoknival.

14/L

2014. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én oxfort cipőt, vagy loafer fazonú félcipőt hordok még ebben az időben, esetleg edzőcipőt.

[link]

[link]

[link]


Szórakozni meg vagy magassarkú bokacsizmát ami alá zoknit veszek, ha ruhában vagyok, akkor pedig fekete nejlonharisnyát, vagy pedig stilettót. Az alá semmit nem veszek.

2014. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még jó idő van addig nem túl hivalkodó magas sarkút vékony harisnyával. Ha hűl a levegő előkerülnek a rövidebb csizmák vastagabb harisnyákkal, jobban szeretem mint a zoknit.
2014. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!! :) Én általában hosszú cicagatyát hordok, ezért, mivel ősz vége van, hozzá hosszúszárú csizmát. A harisnyát nem szeretem, egyrészt, mert viszketek tőle, másrészt, mert akárikor elszakadhat :( az ciki. Remélem segítettem, bár nem tom, ezzel az infóval mit tudok segíteni. :)
2014. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!